Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért tetszenek nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért tetszenek nektek az alacsony csajok? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést kiírtak már tudom, de akkor mindig azokat a válaszokat kapták a kérdezők, hogy, mert olyan kis

- édi-bédik

- aranyosak

- ártatlanok

- cukik

stb.

És mi van akkor, ha 158 centi vagyok de valahogy képtelenség rám ragasztani a "cuki" jelzőt? Rockdalok, szegecses kiegészítők, fekete/vörös körömlakk, bőrcuccok, motor, enyhén cinikus életszemlélet és egy csöppnyi szarkazmus is felfedezhető a szavaimban... ehhez a leíráshoz nekem nem passzol az "aranyos" szó. Egy ilyen kaliberű lány is bejönne nektek?

Egyébként 18 vagyok.



2013. jan. 12. 23:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Részemről (is) például teljesen logikus szerintem, hogy nem akarok olyan lányt magam mellé, aki szélesebb vagy magsabb (vagy mindkettő) mint én. A természet így kívánja meg és kész. Bár látok néha érdekes párokat, víziló(nő) vs villanyoszlop(férfi) kombó odab*sz. Ott elég egyértelmű kihordja a gatyát. :D

Te pedig teljesen rendben vagy, ha letépnéd az arcomat akkor is cuki lennél. Peace.

2013. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
ha letépném az arcodat is cuki lennék? oké ezt megjegyzem, és ha legközelebb valaki azt mondja, hogy nem vagyok aranyos, téged foglak idézni! :D
2013. jan. 13. 00:24
 23/33 anonim ***** válasza:
Nyugodtan idézzél (meg, hátha megjelenek)! Aki azt mondja rád én tépem le az arcát! :) Mindenkinek más jön be és máshogy ítél a saját környezete és "hite" alapján. Szóval sz*rni rá ki mit mond. Rohadjon le mindenkinek a lába aki külső alapján bármi következtetést levon.
2013. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 13. 00:43
 25/33 anonim ***** válasza:

Mert a fejükre lehet tenni egy korsó sört, miközben szopnak xD

Komolyra forditva, nem tudom megmagyarázni.. pedig nem vagyok alacsony(183 cm), de mégis valahogy jobban tetszenek az alacsony lányok :)

2013. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
19-es vagyok 24/L
2013. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, nem mindenkinek tetszenek az alacsonyabb magasságú lányok. Nekem speciel nem.


Én 185 cm magas vagyok és mindig csak a hozzám hasonló magasságú lányok keltették fel az érdeklődésemet. Igazából engem az se zavar, ha a leányzó akár egy picivel is magasabb nálam. Sőt... (Azért szégyenkezzen ő, h én alacsonyabb vagyok nála :))


Jó persze elhangzottak itt érdekes ergonómiai szempontok, hogy miért is jó ha egy alacsonyabb csaj van kéznél, de én valahogy ennek tudatában se tudnám magam elképzelni egy ilyen helyzetben. Nekem fontos az összkép. Magas srácnak magas csaj dukál :)

2013. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szerintem félreértettél. Ez természetesen az én hibám, már tudom, hogy jobban is megfogalmazhattam volna a kérdésemet; de amire kíváncsi vagyok, az nem az, hogy a fiúk hány százalékának tetszenek az alacsony lányok, hanem az, hogy akiknek az alacsony lányok jönnek be, az csak azért van, mert aranyosnak találják őket, vagy van valami egyéb oka is. :)
2013. jan. 15. 16:28
 29/33 anonim ***** válasza:
A dominancia maszkulin vonás. Aki magasabb az átlagnál, az dominánsnak hat. Kevés férfi érzi vonzónak a domináns(nak ható) nőket. Ettől még más tényező is dominánsá tehet egy nőt, de a kérdés csak a magasságra vonatkozik.
2013. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

hát van kainek ez jön be, nyilván egy alacsonyabb pasi tuti alacsonyabb csajokra fog bukni, de aki 190 centi, vagy 180, annak a 170 is alacsony :) meg sok pasi szereti ha egy csaj hosszú combú, vagy magassarkúba jár, nos a magasaknak nem kell magas sarok hogy látszódjon a combjuk, vagy hogy tekernek az kicsit feltűnőbb, de azért lehet szexi egy alacsony csaj, de hogy ki milyen aranyosnak néz ki vagym ilyen édes, az inkább viselkedéstől függ, meg hogy milyen helyes az arca, lehet alacsonynak is aránylag hosszú vékony dereka, de jobban észrevenni magas lányoknál, ha van dereka van combja, feltűnőbb, meg rajtuk a kicsit hosszabb kabát is rövidnek hat :) de csontozattól is függ, lehet aranyos valakinek a kis manó affektus, de valakinek nem jön be, van aki magassarkúban tök magasnak néz ki, vagy ak épeken, csak mert aránylag hosszú al ába vagy a dereka, meg azért mert vékony. A magas lányoknál széles csipő, vékony derék (súlytól függ) hosszabb combok optikailag vékonyabbnak tűnnek méghak icsit formás vagy izmos is. szal szélesebb csípőnél jobban kijön a homokóra vagyk örte alkat, ha valaki kicsi, keskeny a csípője, dereka meg rövid, akkor olyan mintha egybe lenne az egész olyan kis dugó formájú, de vannak alacsonyl ányok, akik formásak, és arányosak, mnid húsban mind csontozatban

annyi h a magasak feltűnőek, de magas lányoknál is vannak húsosak, tömzsik, deszkák, szexik, mindenféle

szal a szép alak, szép arc, jó öltözködés a lényeg :)

ugyanaz mint hogy valaki szőkéket szeret valaki feketéket, van aki ap iercingeseket, van aki a psortosakat, van aki az elegánsakat, van aki a szexi kihívót

van ki a nagy melleket szereti, akkoris ha lóg melltartó nélkül, vagy szilikon, van aki meg csak ak is melleket szereti, illetve közepes feszes melleket, mindegyiknek meg van a szépsége, egyik szlétálló másik nem, egyiknél nagy a mellbimbó másiknál kicsi az udvar, mindenféle ízlésű pasi van :) ak icsik azok aranyosak, manók, a nagyok azok meg bombázók, vagy nem, de a kettő nem zárja ki egymást, volt olyan csaj aki alacsony volt, igaz nem modell alkat, de nagy mellei voltak, kicsit husis volt, de legalább nőies volt, és jól öltözködött hozzá, kiemelte az előnyöso ldalait, dem égsem a testével hódított, hanem a szép arcával meg a szép szemeivel, bár az nem magasság függő

2013. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!