Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért tetszenek nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért tetszenek nektek az alacsony csajok? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést kiírtak már tudom, de akkor mindig azokat a válaszokat kapták a kérdezők, hogy, mert olyan kis

- édi-bédik

- aranyosak

- ártatlanok

- cukik

stb.

És mi van akkor, ha 158 centi vagyok de valahogy képtelenség rám ragasztani a "cuki" jelzőt? Rockdalok, szegecses kiegészítők, fekete/vörös körömlakk, bőrcuccok, motor, enyhén cinikus életszemlélet és egy csöppnyi szarkazmus is felfedezhető a szavaimban... ehhez a leíráshoz nekem nem passzol az "aranyos" szó. Egy ilyen kaliberű lány is bejönne nektek?

Egyébként 18 vagyok.



2013. jan. 12. 23:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Aranyos: Kicsi vagy és felhúznának a faszra. Öltözhetsz macskanőnek is full szegecselt bőrbe minden nap. Amikor mondjuk egy állatra vagy egy nőre mondva pl. az aranyos nem azt jelenti. Nálam nőre azt, hogy meghúznám. És ja, a kicsiség részben a fiatalság, ártatlanság jele, ezért mondják rá. Meg még talán jó csaj is vagy, mert ha ronda, akkor mindegy hogy 2 méter vagy 1,5.
2013. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nekem speciel azért tetszenek az alacsony csajok, mert ők kényelmesen, térdelés nélkül is le tudnak szopni. Előttem ne alázkodjon meg egy nő se!
2013. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Nekem azért teszenek mert életem nagy szerelme se nagyobb nálad. Pedig én 190 feltti vagyok.
2013. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Huh, köszönöm ezt a rengeteg választ (pláne ilyen rövid idő alatt), akik üzit írtak, azoknak üzenem, hogy most nem nagyon szeretnék ismerkedni, mert kialakulóban van valami, de köszönöm a sok pozitív visszajelzést, még az enyhén perverzeket is.

#2 hogy értetted, hogy reméled majd felnövök?

írtátok, hogy akkor nem cuki, ha 80kg, én 57 vagyok.

2013. jan. 12. 23:23
 15/33 Solarian ***** válasza:
Szerintem így is aranyos vagy.
2013. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
milkalila ibolyám sincs, hogy ezt miből szűrted le, de mindenesetre köszönöm :)
2013. jan. 12. 23:44
 17/33 anonim ***** válasza:
Egyszerű:tele vagyunk pedofil hajlammal...mellesleg a nagy részük tényleg cuki és aranyos :$ :D
2013. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
á, értem, ez mindent megmagyaráz... és jó tudni! :P
2013. jan. 12. 23:46
 19/33 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 2 cm-el magasabb meg nálam a motort (álom de egyetem alatt nem nagyon van pénz erre) kűzdősportra cserélheted, még sose volt gond a magasságom egy párkapcsolatba se mondjuk hétköznap ált. magassarkút hordok (szegecses bőr)
2013. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
utolsó - 1. remélem lány vagy, 2. ha igen, akkor megtaláltam rég elveszett nővéremet :D én nem űzök semmilyen küzdősportot csak táncolok, nekem annyi elég. a motort meg hosszú évek alatt összespórolt pénzből vettem :)
2013. jan. 13. 00:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!