Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lányok miért a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a gazdag pasikra hajtanak? Sok esetben a kinézet a korkülönbség sem számít.

Figyelt kérdés

Hol vannak a külső ill. belső értékek meg a személyiség?

Miért van az hogy amíg mi átlagos fiúk hetkig csak futunk egy lány után aztán mikor jön egy gazdag pali csak csettint egyet és a lány már meg is van neki?

Van egyáltalán egy átlagos anyagi helyzetű fiúnak esélye a nőknél?Vagy majd csak akor ha kocsi lakás ill. pár millió a bankszámlán?

Miért hangoztatják azt a lányok hogy nekik nem a pénz számít?És ha ez tényleg így van akkor miért cselekszenek másképppen mint amit mondanak?


2010. ápr. 26. 11:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
75%

Őszinte leszek. A pénz igenis fontos, a nőknek ez genetikai dolog, hogy mindig ahoz vonzódnak, aki az úgymond alfahím és biztonságot tud teremteni nekik. Emellett egy gazdag férfinak más a kisugárzása, határozott benyomást kelt, nem aggódik és talán még érdekesebb is vele az élet. Lehet itt mondani, hogy a pénz nem számít, stb. De, igenis számít.


28/L

2010. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
76%
ne általánosíts. rengeteg normális lány van akinek nem csak a pénz számít, sőőt. bár valószínű neked is lejebb kell adnod az igényedet és nem plázacicákról kéne álmodozni. ennyi.
2010. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj , hogy nem megfelelő lányokkal találkoztál! Ugyanis nem mindegyik ilyen.. Amelyik igen, attól örülj, hogy megszabadulsz! Szerintem sokkal jobb mindenért együtt küzdeni, így senki sem tehet később kínos megjegyzéseket a másiknak, valamint sokkal erősebb lesz az összetartozás-érzés hosszú távon. Nem írod, hogy hány éves vagy, de nem kell elkapkodni semmit...
2010. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem inkább Te keresgélsz rossz helyen és időben.

Vannak még normális,egyszerű,érzelmi kapcsolatokat építő lányok hidd el.

Csak nyisd ki a szemed és járj nyitottan a világban:)

30L.

2010. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
89%

ez hülyeség. általánosítasz.

én pl kifejezetten a csóró pasikat kedvelem, mert ők legalább nem felvágósak, és nem érzem magam nyomorék csövesnek mellettük.

van saját lakásom, nem kell a másé. a kocsi pedig tök felesleges a belvárosba.

szóval vastagon lexarom, h h csóró a pasi, ameddig nem rajtam akar élősködni.

2010. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
86%
Jajj ne máár megint?? Hányszor kell kiírni a kérdést? Felfogtuk, az összem szemét nő a pénzre hajt. Most boldog vagy? Már ezer ilyen kérdés volt és tuti hogy párat te tettél fel... Te bajod ha így gondolkodsz nem másé.
2010. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
94%
Etológia. A nősténynek biztonság kell, ahhoz vonzódik, akiben látja a saját és gyerekei biztonságát. Minden állatfajnál így van ez. A fogyasztói társadalomban ez gyakran jelenti a pénzt.
2010. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 A kérdező kommentje:

Nem kimondottan plázacicákra gondolok.

22 éves vagyok.

Egyetemre járok és itt az a trendi hogy kocsi lakás van akinek 3is pedig 150km-re lakik az egyetemtől.Csak ő ezzel fog csajokat.

Ha már 22 évesen a lányok elvárják hogy lakásom legyen akkor mi lesz később????

2010. ápr. 26. 11:15
 9/99 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előttem szólónak. a kislányok kezdettől azt hallják otthon,hogy a fiú legyen sikeres,és mindenki dícséri őket,ha gazdag pasijuk,vőlegényük van,mondván,milyen jó prtit csináltak. a szerelemről nemigen beszélnek ezekben a helyzetekben. én szülői tiltás ellenére mentem hozzá egy szegény fiúhoz,miután egy nagyon gazdaggal jártam együtt évekig,mindenki hülyének titulált,nem érdekelt senkit,hogy a szívem hová húz. mi ugyan a kedvesemmel már tíz éve vagyunk együtt boldogan,de nagyon sok rossz napot,veszekedést megspóroltunk volna,ha pénzünk is van,és a kevésbé kitartóak sokszor elválnak a pénztelenségből fakadó gondok miatt.
2010. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
90%

Persze, jó, ha az ember anyagi háttere, életszínvonala stabil, de nem ez dönti el, hogy a kapcsolat milyen lesz. Ha egyébként érzéketlen, önző, nem őszinte, nem lehet vele beszélgetni, nincs saját elképzelése az életről, link, akkor hiába van pénze.


A pénz nem boldogít, de persze jó, ha van, mert az ilyen emberek kiegyensúlyozottabbak, nem idegeskednek, rágódnak annyit, mint akinek instabil az anyagi háttere, de nem minden.

De nem hinném, hogy csak ez számít. akinek pedig csak ez számít, azt hajtsd el, mert nem önmagadért szeret.

Régen rossz egy kapcsolat, ha az anyagiakról szól.

2010. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!