Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért fontos, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért fontos, hogy egy nőnek melle legyen?

Figyelt kérdés
Nem mit ha nem lenne mellem csak érdekel ,hogy miért fontos egy fiú számára a női mell...

2013. jan. 13. 21:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ösztönös, hormonális dolog. Ugye anno nagyon régen amikor még az állatoktól kevésbé eltérő ösztönlény volt az ember(itt most a vallási fanatikusok elnézését kérem), akkor a legfőbb prioritása az életben az utódnemzés, szaporodás volt. A nő az utódot az emlőiből táplálja. És ugye egyszerű paraszti logika alapján minél nagyobb, szebb, annál jobban tudja ezt megtenni, szerintem innen fakad ez.


Nem tudom a kérdéseddel amúgy mire céloztál de szerintem a formás , feszes kismell simán veri a benga lógós nagy melleket.


Egy nőnek legyen melle, kész.

2013. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk talán mert a nők másodlagos nemi szerve, elég furcsán nézne ki egy nő mell nélkül. 2 lábon járó pina?? :3^^


De szóval, egyrészt furán nézne ki, szerintem a lányok se örülnének ha egyik napról a másikra eltűnne a mellük, és olyan melleik lennének mint a fiúknak. És fontos a kisbabának is. Meg talán még van valami funkciója.


Mellékesen meg egy egész "iparág" épül rá :D. És szépek. Plusz jó ruhákat lehet rájuk tervezni, jól kiegészítik egymást^^.

2013. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A mell a nőiesség legalapvetőbb szimbóluma, azért.
2013. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!