Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiatlan, ha nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiatlan, ha nem szeretem a sört, meg a focit?

Figyelt kérdés

Sör helyett bor v boroskóla.

Focizni szeretem, de hát még a szabályait sem ismerem, legalábbis nem mindet, de mecccset nem nézek. Ja és a Forma 1-től meg hülyét kapok, de kocsikat, azért szeretem, szoktam autósműsorokat nézni néha.

De a zene, zenélés jobban érdekel. :D


2013. jan. 14. 14:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem az. Legyél önmagad!


Mondjuk a sör az jó ;)

2013. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

A thrash az jóféle! \m/


Tanulj meg szólógitározni, legyél bandában és akkor tuti nem lesz csajban hiányod. :) A sört meg majd megszokod, de amúgy szoktam koncerteken borozókat is látni, szóval az sem akkora tragédia.

2013. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem se a focit (kivéve NFL) se az F1-et (kivéve NASCAR).
2013. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Szeretem, amikor ilyen sokan azt írják, hogy szeretik a metalt. :D :D


Mondjuk a NASCAR az egész jó, a kocsik tetszenek benne, az amcsi autók nagyon bejönnek. XD

2013. jan. 14. 14:46
 15/27 anonim válasza:

hát ha a focit nem szereted az még elmegy... de a sört?? nem a semmiért mondják rá azt. hogy folyékony kenyér.

A kérdésre meg a válasz: Igen, férfiatlan.

2013. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Én is kérdeznék erre inkább valamit :)

Túl férfias , hogy én szeretem a sört és a focit?


20L :)

2013. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

nincs ezekkel semmi baj.

én is jobban értékelem az olyan pasit, akit könnyebb elvinni egy Watch My Dying koncertre, mint egy focimeccsre.

2013. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy az. Kész selyemb.zi vagyok, és amikor 9 éven át hosszú hajam volt copfban. Hááátttt v.zze XDXD
2013. jan. 14. 14:49
 19/27 A kérdező kommentje:
A 20 éves lánynak üzenem, hogy nincs semmi kivetnivaló ebben, mert a család barátai között is rengeteg nő van ötven felett, aki szereti a sört, gondolom mindig is szerették. Egyáltalán nem gond ha szereted ezeket a dolgokat, csak hát velem nem tudnál meccsre menni, meg sörözni. XDXD
2013. jan. 14. 14:51
 20/27 anonim ***** válasza:

Hát egy jó kapcsolatért ki lehet hagyni, meg legfeljebb meccset néznék ha te zenélsz, hogy mégse akkor mikor zavarna....:D

Sör meg nem is olyan létfontosságú, haverokkal 1-2-t meginni azt csókolom :D


20L

2013. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!