Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyennek gondolját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyennek gondoljátok a fiúk hónaljszőrét? Melyik a jobb amikor egy fiú mindig borotválja, vagy amikornem csinál semmit vele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 16:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha csupasz az nem férfias, nagyon nem... De ne legyen dzsumbuj. Vágjon belőle, ha nagyon nagy, de a csupasz az olyan...
2009. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
nekem a csupasz jön be . lábán/kezén legyen szőr.. de hónalj/hát/has neee .. odalent lehet csak ne dzsungel :))
2009. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
B*szki, hát komolyan lehet h maradi vagyok de eszembe nem jutna borotválgatni már a hónaljamat is mint egy csaj. Rövidre vágom a köldököm alatt a farkam tövéig meg a golyóimat teljesen csupaszra de azért teljesen ne kopaszodjunk már ki, besz*rás lenne ha már ott is ki kéne kopaszítani.
2009. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Pedig a dzsungel stájl senkinek sem jön már be. Gusztustalan. Szerintem ez az alap.
2009. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

nem tudnék ugy hozzábujni ha szörös lenne...főleg mivel reggel mindig ugy ébredek,hogy a vállánál,és a fejem pont a keze alatt kicsit...

az is zavar ha borostás...

2009. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát azért nem tudom, miért kell elvárni a férfiaktól, hogy lányok legyenek. Én röhejesnek és undorítónak tartom, ha csupasz.
2009. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szia. Én is jobban szeretem, ha le van borotválva egy fiúnál is, mert jobban néz ki, na meg nem lesz büdi:) A barátomnak sincs hónaljkutyája és így a jó, mert Ő is jobban érzi magát és nekem is jobban tetszik, na meg én is mindíg úgy ébredek, mint az egyik előttem szóló: nekem is ott a fejem és zavaró lenne a kutyuska XD
2010. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát inkább leszek régimódi férfi mint modern Bu-zi!
2010. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a régimódi ezerszer jobb.:)

Egy fiatal lány.:)

2011. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én személy szerint szimpatikusabbnak találom az olyan fiúkat akik "törődnek magukkal" és ezt úgy értem hogy borotválják magukat meg ilyenek! :D de igen a borotvált hónalj az jobb :)
2013. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!