Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok hozzám való fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok hozzám való fiút?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még soha nem voltam szerelmes. Persze már sokszor volt hogy tetszett egy fiú, de ennyi. Eddig nem zavart, de most már egy jó ideje úgy érzem hogy szívesen ismerkednék/járnék valakivel. Az a baj, hogy az ismerőseim közül senki iránt nem érzek max barátságnál többet, akiket pedig érdeklek, azok nekem nagyon nem jöttek be. Hol tudnék normális, kedves fiúkkal megismerkedni?

Nem vagyok bulizós típus, így az kiesett mint helyszín.

Tényleg olyan nehéz egy hozzám való fiút találni, vagy csak nekem jön össze? Aki tudna segíteni légyszi írjon. Privátba is mehet.


2013. jan. 15. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt mindjárt kapsz 20-30 ajánlatot, válogass.
2013. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek a legelső szólóval, itt kapsz néhány ajánlatot, köztük tőlem is :)


Sokan itt is keresnek maguknak társat, mármint gyakorikérdésen, és lehet hogy működni is fog.

Amúgy bulizni én sem járok, és nem is szeretek se m berúgni ,sem beszívni meg ilyesmi.. :)


19/f

2013. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kellene:/ 17/L
2013. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kap ajánlatot, túl fiatal hozzám:) pedig micsoda parti vagyok :DD
2013. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4es :DD elhiszem

köszi azoknak akik eddig írtak, de én nem csak a netes ismerkedésre gondoltam

élőben hogy/hol lehetne?

2013. jan. 15. 16:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne azt keresd, hogy tudnál ismerkedni, hanem hol érzed jól magad vagy mi az, ami érdekel!
2013. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az tré, aki itt akar ismerkedni.. tök gáz, hogy ráírnak egy csajra, a csaj meg egyből 20 pasival ismerkedik, kavar. Nekem ilyen lányok alapból nem kellenek. Egyébként a szerelmet nem keresni kell! Jön az magától amikor nem vársz rá(: 18F
2013. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy itt akarok ismerkedni (főleg mert arra az esély hogy találok valakit aki még a közelemben is lakik, szinte semmi), de próbálkozni lehet

és tudom, hogy csak várni kell, de ha hiába várok?

2013. jan. 15. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Akit itt írogtnak a csajoknak azok a való életben nem tudnak. Jobban jársz ha nem is válaszolsz egynek sem.
2013. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem kell az ilyesmit erőltetni. Semmiről sem maradsz le, sőt jobban is jársz, mintha tévedésekbe rohannál. Valóban vonzónak tűnik az idilli párkapcsolat, amelyet a filmekben látunk vagy baráti körünkben kifelé kommunikál a sokaság, de ez olyan, mintha a boldogságot akarnád erőltetni. Ezeket a kegyelmi ajándékokat nem lehet előrébb hozni az életünkben. Föl fogod ismerni a megfelelőt, de semmiképpen sem úgy lép az életedbe, hogy türelmetlenségből, unalomból vagy társfüggőségből választasz valakit. A te méltóságod és a fiú méltósága is többet ér annál, hogy keresned kell valakit, aki majd belefér. Akkor fogod megtalálni, amikor nem számítasz rá, onnan jön, ahonnan nem gondolnád. És neki tartozol annyival, hogy ha majd megkérdezi, hogyan éltél előtte, ne kelljen kétségbeesett párkeresésekről és rendezetlen, laza erkölcsről beszámolnod neki.
2013. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!