Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, általában mikor unjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, általában mikor unjátok meg a barátzónát, ha nincs remény a továbblépésre?

Figyelt kérdés
Mikor néztek más lány után?

2013. jan. 15. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rögtön.
2013. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
De csak azt ne mond,hogy egy pasit barátzónába raktál és vársz hátha még érez valamit és ha nincs senkid rácsapsz??!
2013. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem:)
2013. jan. 15. 18:20
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Azonnal. Mivel nektek lányoknak csak a külső számít, így ha elsőre nem kellettem egy lánynak, akkor később se fogok.
2013. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Te nem a barát zónában vagy. Ha tudod mi a barátság, akkor nem tennél fel ilyen kérdést. Ha unod, akkor azt jelenti, hogy nem barát vagy, csak vársz a sorodra, hátha te is sorra kerülsz a kislánynál. Te nem barát vagy, hanem szerelmes a kis csajba. Ha nem jó a barát zóna, és még is tepersz a csajért, lehet, hogy rá kéne tenni egy lapáttal, és összejönnétek. Ha ez nem megy, akkor egyszerűen nem veled képzeli el a kis csaj. És ha ezt nem tudod elfogadni, akkor tényleg nem barát vagy.
2013. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ha a lánynak van most barátja, nem várnátok rá?
2013. jan. 15. 18:24
 7/17 A kérdező kommentje:
5-nek: én lány vagyok
2013. jan. 15. 18:26
 8/17 anonim ***** válasza:

Semmilyen esetben sem várnék a lányra.Nincs esélyem nála akkor minek?

Azonnal más lány után nézek.

2013. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

5-ös hozzászóló:


"Mivel nektek lányoknak csak a külső számít"

Ez úgy hülyeség, ahogy van. Biztos vannak ilyen lányok, de ne általánosíts, mert van még olyan, akinek a belső értékek is számítanak. A belső pedig megszépíti a külsőt, hidd el. (Nem minden esetben, de van ilyen.)

2013. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan lány, akinek a belső bármit is számítana. Nálatok inkább a külső szépíti meg a belsőt, csak ti azt hiszitek, h fordítva történik.

Kérdező, ha jobban nézel ki, mint a pasija, akkor van esélyed nála. Ha nem, akkor úgyis hiába várnál, mert szakítás után is a mostaniba lesz szerelmes addig, amíg nem talál még jóképűbbet.

2013. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!