Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így normális? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wolfenstein2000 kérdése:

Ez így normális? Szerintetek szeret engem?

Figyelt kérdés

Szóval 8 éve az osztálytársak vagyunk, és igazából most kezdett elszakadni a fiúk közötti szoros barátság és kitartás... Szóval elkezdtünk csajozni. Nekem nagyon megtetszett egy lány, és igazából nagyon sokat beszéltünk (lényegében miatta vagyok fent facebookon). Szóval facebookon mindig mindenről beszélünk, legtöbbször komolyabb témákról (pl. érzések, ki mit szeret, baráti körök, stb...). És ez érdekes mert eddig még soha sem szakítottuk félbe egymást amíg írtunk, mindent megbeszéltünk. A suliban viszont annyira beszélünk egymással mint fóka a hallal. Inkább a kis apróságokról beszélünk (pl. az mekkora marha, ki mit vett fel ma, vagy csak lazán annyi jön ki belőlünk hogy "Hogy vagy", meg ilyesmi. Az is olaj volt a tűzre hogy meghívtam a suli "Báljára", és nem jön el velem. Deeeeee... Mással sem. Az is probléma, hogy teljesen másak vagyunk. Én vagyok a humoros és különc, ő meg a barátkozós, szintén jókedvű, de komoj lány. + teljesen mást csinálunk. Ő elmegy mindenhova a barátnőivel, Facebookozik és néha játszik is. Én meg othon ülök, skype-on beszélek a barátaimmal, videókat veszek fel, szerkesztek és publikálok. És úgy érzem, ahogy megismerjük egymást, egyre jobban rádöbbenünk arra, hogy mekkora köztünk a különbség. Szerintetek lehet ebből valami? Vagy inkább csak az a barátság marad meg ami eddig is volt.

14/F



2013. jan. 15. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
ha szeretne, akkor elment volna veled a suli báljára
2013. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, lehet, hogy utálja a bálokat. Attól még, hogy különbözőek vagytok, ugyanúgy lehettek együtt.
2013. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Simán lehettek együtt.

Ismerek pár embert, akik a mai napig együtt vannak, és teljesen különbözőek, és nekik működik az egész.

2013. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
komoJ?
2013. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából ez a bál a jövőhéten lesz, de nem fogok térden álva könyörögni. Szeretem én magam megcsinálni az ilyesmit, és ha az nem megy akkor mind1

Mellesleg nem tartom nagy gondnak a különbséget kettőnk között, bár attól tartok hogy ő igen...

2013. jan. 15. 22:06
 6/7 anonim válasza:

Ezért kellene beszélni vele..

Igazából jártok már, vagy csak beszélgettek..?

2013. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, hogy nem szeret. Ha folyton a gép előtt ülsz, ki se mozdulsz, akkot szerinted egy társasági lény miért akarna tőled komolyabb kapcsolatot? Fordítva inkább működhetne, mert a férfinak kell vezérebb alkatnak lennie. Legalább te is járnál el a barátaiddal. Jó kockák lehettek. Szemtől szembe mindenki másabb, mint Facebook-on. Ott még a legősibb ellenségeddel is lazán el tudsz beszélgetni. Viszont az is lehet, hogy nem tetszik neki a helyesításod (pl. komoj, mind1, deeeeee). Ilyen emberrel én sem mutatkoznék.
2013. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!