Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet egy lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet egy lány? Szégyell?

Figyelt kérdés

Együtt nyertünk egy versenyt.A kettőnkről csinált képet beállította profilképnek,bejelölt rajta engem.De nemrég levette és teljesen törölte a facebookjáról a képet.Szégyell engem vagy mi? Magas,széles vállú,átlagos arcú fiú vagyok,azt hittem nincs velem baj..

(Mielőtt a "facebook"szó láttán mindenki anyázni kezdene,nem ott élem az életem,de a korosztályom nagyrésze igen,sok minden történik ott.)

17/F-L


2013. jan. 15. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
De beszélget amúgy veled?
2013. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi oka lehetett rá. hisz csak egy közös emlék
2013. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak spontán lecseérlte a képet mert karbantartotta a profilját...
2013. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
már megint csefi
2013. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...szóval tetszik a csaj ;)
2013. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát..nem közömbös számomra:)

Értem én,ha nem tetszik a profilkép lecseréli,de minek törölte véglegesen? Azt nem szokás..

2013. jan. 16. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!