Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányan vagyunk itt "forever...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagyunk itt "forever alone"-ok? Ha magadba nézel, hogy ítéled meg, miért alakul így az életed?

Figyelt kérdés
Magamból kiindulva: pattanásos a vállam s a mellkasom , csodák csodájára az arcom viszont viszonylag tiszta, s egyszerűen ódzkodok attól, hogy valaki így meglássom. + van rajtam 15 kg plusz, ami szintén nagyon szégyenlek. Meg úgy általában semmi önbizalmam sincs, egyéb okok miatt is, s gondolom ezt az emberek már jó előre kiszúrják. Igazából, vegyes érzéseim vannak, néha mindennél jobban vágynék egy pasira, máskor meg arra gondolok, hogy kinek kéne egy ilyen kis önbizalomhiányos, élhetetlen semmirevaló, s azzal csak szívességet teszek valakinek, ha nem reagálok a közeledésére. (Nem mindha ilyenből sok lett volna... :D)
2013. jan. 16. 08:08
1 2 3
 1/21 Patrik24 ***** válasza:
100%
Felmerül bennem a kérdés, hogy miért nem teszel azért, hogy az a 15 kg plusz eltűnjön? Miért nem azt kérdezed mivel növelhetnéd az önbizalmadat? Az ilyen emberek élete azért alakul így mert hagyják, hogy a negatív helyzet amibe legtöbbször beleszülettek ugyanúgy maradjon. Nem tesznek lépéseket azért, hogy ez megváltozzon.
2013. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az életed azért alakul így mert hagyod. A pattanásos bőr táplálkozási, illetve bőrgyógyászati probléma. A súlyfelesleget szintén nem látom megoldhatatlan gondnak, diétázz és sportolj. Ahogy fogysz és tűnnek el a pattanásaid, úgy lesz majd egyre több önbizalmad. A siránkozás és az önsajnálat egyik problémádat sem fogja orvosolni.
2013. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Eredetileg 25 kg plusz volt rajtam, múlt év óta lement 10 kg, úgyhogy próbálok tenni, csak nagyon nehéz, mert a kaja nyújtja a vigaszt számomra, így időnként rettentően bezabálok, minek hatására abbamarad a fogyás...
2013. jan. 16. 08:24
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Jön majd neked egy olyan pasi, aki szőrőstűl-bőrőstül téged fog akarni, a +kg-iddal, a pattanásaiddal, és mindennel.És mint a cövek ott lesz melletted, ott lesz akkor is amikor majd lefogysz, amikor kitisztul a bőrőd, amikor ujra felfedezed, hogy vannak érzéseid, és hogy tartozol valakihez. Na az ilyen embert kell kivárnod, és nem felesleges szereplődre pocsékolnod a drága energiádat...és sajnálni magad.És ez az ember akkor is ott lesz melletted, amikor "bezabálsz" és elcsábulsz 1-1 napra, de utána ő fog ismét előre rántani..
2013. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Neked csak külső bajaid vannak, főleg a kezelhető fajta. Tipikusan a kinem szarja le kategoriát sokasítod. Ez nem nagy cucc. Én meg külsőmmel maximálisan elégedett vagyok, de belül egy patkány lakozik. Önző vagyok, szarul szocializálódott, szóbeli!kommunikáció készségem a nullához közeli, stresszelős vagyok, antiszoc vagyok, soha életben nem tudtam kiállni és szövegelni sehol, soha életben nem tudtam nőzni, régen későnérős voltam, pont ez miatt kiközösített és tele vagyok komplexusokkal, az egyedülléttől megkattantam, kényszerbeteg vagyok, paranoiára hajlamos, hangulatember, agreszív, depresszív, képtelen vagyok a többiekkel kapcsolatokat kialakítani, elutasításoktól, csalódásoktól betegesen rettegek, a jövőt sötétnek, borúsnak látom, nem motivál már szinte semmi az életben, csak a konditeremszeretetem ami még életben tart, azon kívül minden mást útálok már. Érzelmeimet képtelen vagyok kimutatni mások felé, sorra a jellemem miatt az összes eddigi nőt mindet elszalasztottam. Az utóbbi 10 éveben lélekben totál leépültem, soha nem vagyok képes mosolyogni. Nem tudok pozitív kisugárzást produkálni, mindenhol egy agresszív, unott pofával közlekedő árnyékember vagyok.

Asszem kis pattanásos lány, te összefosnád magad, ha ilyen szinten problémás volnál! Ez az igazi forever aloneság titka! Pedig izmos vagyok, 180 centis, és jó hátszelem van az életben is, pofám se torz. Láthatod, nem minden a külső mégsem. Ilyen jellemmel lófaszra nem jutsz sehol! Ebből meg nehéz kitörni, mert mint a mocsár, úgy húz lefele.

2013. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ez azért nem ilyen egyszerű. Már sok mindent kipróbáltam a pattanások ellen, különböző készítményeket, a táplálkozásomon is változtattam, egyáltalán nem eszem tejtermékeket, mivel olvastam, hogy sok embernél a tej okozza a pattanásokat, de semmi eredménye... Már egyszerűen unom, hogy szélmalomharcot vívok, s 3 éve semmi sem változik, akárhogy, akármit is teszek... Ti nem lennétek, őszintén, elkeseredve?


Ám köszönöm a válaszokat, csak úgy érzem, hogy kicsit igazságtalanok...

2013. jan. 16. 08:30
 7/21 A kérdező kommentje:
“Ám köszönöm a válaszokat, csak úgy érzem, hogy kicsit igazságtalanok...” Ez az első 2 válaszra vonatkozott, a többit mindjárt olvasom.
2013. jan. 16. 08:32
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

6


Nem a tej miatt pattanásos a hátad stb. hanem egyrészt a fogyással tisztulsz is, másrészt valószinűleg lehet némi hormonális problémád is ami ingadozik nálad. A pattsanások általában nőknél a megemelkedett tesztoszteron szintet mutatják. Endokrinólógus simán helyre kapja nálad..

2013. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy bőrgyógyászati probléma. Ne te kísérletezz magadon, hanem menj el szakemberhez, aki valószínűleg néhánz vizsgálat után feltárja a probléma okát.
2013. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass azokra akik azt tanácsolják hogy csak várd a herceget és ne tegyél semmit, az majd elfogad. Tegyél azért hogy a mostani helyzeted megváltozzon, ne legyél akaratgyenge. Szedd össze magad és fejezd be azt amit elkezdtél. Ha már sikerült 10 kilót fogyni ne hagyd félbe, lejön a maradék is és akkor megoldódnak a problémák. Ugye azzal nem mondok újat hogy nem koplalással kell fogyni hanem minőségi normális táplálékkal és sporttal. Arról meg sürgősen le kellene szoknod hogy ha szar kedved van, vagy valaki megbántott bezabálsz, főleg akkor ha ilyenkor cukrot vagy csokit fogyasztasz "tonna" számra. Sok sikert.

25f

2013. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!