Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már plátói szerelmetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már plátói szerelmetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mesélnétek róla.. :)

2013. jan. 16. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Csak az volt...

Most mind az ötöt soroljam fel?

2013. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Volt! Nem mesélek :-P
2013. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1:volt

2:nem

2013. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Volt bizony... :)
2013. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Miért nem meséltek. Nekem is több volt már, de végül mindig örülök, hogy nem jött össze.. Ti nem így vagytok vele?
2013. jan. 16. 14:12
 6/18 anonim ***** válasza:
15 évesen lettem szerelmes első látásra egy 21 éves fiúba. túl fiatalnak tartott magához, mindezt 6 éven keresztül játszotta velem úgy, hogy én hagytam. Végig halálosan szerelmes voltam belé, de semmi sem történt közöttünk egy-két érintésnél. Aztán 6 év után egyszer csak elegem lett, találkoztam valakivel, aki azóta a férjem lett, és lezártam a régi dolgokat. Erre föl pár hét után megkeresett, hogy mi lenne, ha...? Előadta, hogy mennyire bánja, hogy ennyit várt a vallomással, mert már régóta én kellek neki... akkor még nem tudta, hogy nekem már van más. De ott és akkor elmondtam neki, kicsit jobban éreztem magam attól, hogy visszaadtam neki valamicskét a sok szenvedésből.
2013. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

- igen volt

- most nincs kedvem mesélni róla, de jó szívvel gondolok rá :)) bár már annyi év elmúlt (több mint 10)

2013. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Mivel mi nagyon jó barátok voltunk több mint 2 évig. Neki is a legjobb voltam és ő is nekem és békében váltunk el, így nincs mit bánnom, hogy jajj de jó hogy nem jött össze. Nem sajnálom, de nem is örülök neki. Egyszerűen elmúlt és ennyi. Ha meglátnám az utcán - amire kicsi az esély -, biztos, hogy melegszívvel üdvözölne... nagyon remélem.

2013. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nekem eddig 4 plátói volt, most hosszú, komoly kapcsolatban vagyok, mellette meg van a plátói szerelmem.. Várom, hogy elmúljon.. Az eddigi plátóiakat, mindig bevallottam, és mindig csúnyán végződött.. hasonló tapasztalata van valakinek?
2013. jan. 16. 14:17
 10/18 anonim ***** válasza:

De én a plátóiba nem számolom bele, hogyha csak valaki tetszett!!! Ha valakivel nem jártál, csak az osztályból ismered, akkor nem szeretheted, hisz nem ismerted ki.


Nekem egy plátóim volt, akivel sülve-főve együtt voltunk hetente 2-3x étterem, diszkó stb... édes-kettesbe kb. jó 2 évig, de nem teljesült be a nagy szerelem. Mindenki azt hitte járunk, de nem...


Szóval azok nem plátói szerelmek akikbe belezúgsz és nem jösz be neki. Abba nem is vagy szerelmes, csak azt hiszed, hisz nem is ismered a valós személyiségét.


#7 voltam

2013. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!