Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők beleszólhatnak abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülők beleszólhatnak abba hogy kivel járjak? 16l

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú akivel kölcsönös a vonzalom. Viszont a szüleink ellenségek (elég komoly dolog miatt, amit itt nem írnék le) szüleimet ismerve biztosan nem engedik meg. Na tehát a kérdésem az, hogy van-e erre törvény? Ha jól tudom, szexelni 14 évesen már simán lehet. Mi csak kajálni,csókolózni, sétálgatni szeretnénk. Ezt megtilthatja valaki? (pl gyámügy nem intézkedhet ilyen 'hülyeségekben' ugye?)

(16l 20f)


2012. dec. 20. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
vedd apunak karácsonyra a rómeó és júliát.
2012. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha füstösek vagytok akkor inkább hagyd a dolgot, ha nem akarsz egy mega-mészárlást a klánok között.


Amúgy meg... Ez a "Nagy szerelem" csak a tiltott gyümölcs varázsa...

2012. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld titkolni. amúgy nekem soha nem szólhattak bele, mivel nem engedtem:D de nemhinném hogy ebből gyámügy lenne.. azért ennyire ne drámázz. maximum rájönnek és veszekedés+azt akarják hogy szakítsatok.
2012. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól tiltanak el a szüleid, akitől csak akarnak.

A tanulásra hivatkozva simán nem engednek el sehova, és gond megoldva...


Mondjuk a tiltás nyilván nem a legjobb nevelési eszköz, könnyen az ellenkezőjét érhetik el vele, de ettől függetlenül megtehetik.


Amíg 18 nem leszel, rendőrséggel haza is hozathatnak.

2012. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem értem. Szex 14 felett mehet simán, nem ütközik törvénybe, de engem, ha pl. elmegyek a sráccal pizzázni, erőszakkal elhurcolhatnak?

Nem a tiltott gyümölcs varázsa. Nem azt mondtam hogy ő lesz a férjem, de vele akarok lenni. És ezek szerint barátnőktől is tilthatnak vagy mi?

2012. dec. 20. 22:43
 6/7 Johnny B. Goode ***** válasza:
Amíg az asztaluknál eszel, addig jó lesz, ha hallgatsz a szüleidre (utána sem árt), ők akkor is ott lesznek Neked, mikor a fiú már nem is emlékszik Rád...
2012. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem értem. Szex 14 felett mehet simán, nem ütközik törvénybe, de engem, ha pl. elmegyek a sráccal pizzázni, erőszakkal elhurcolhatnak? "


Mit nem értesz rajta? 18 évtől számít felnőttkornak, addig meg nyugodtan beleszólhatnak, főleg ha nem keresel pénzt amiből finanszírozod a dolgaidat.

2012. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!