Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tarthatnám meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tarthatnám meg az "egyensúlyt"?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy férfival, úgy érzem, hogy a szimpátia kölcsönös, ha jól alakul, hamarosan találkozóra is sor kerülhet. Ha van egy kis ideje, keres. Én is próbálok neki biztatást adni, néha keresem én is, de nem akarok "sok" lenni...

Mi az, ami már elriaszt egy férfit, és mi az, amit még biztatásnak vesz, és jólesik?


2013. jan. 17. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon tényleg ne nyomulj rá,de egy kis biztatás jól jön.
2013. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Patrik24 ***** válasza:
Ha komolyan gondolja nem riasztja el semmi. Ha taktikázol az kiábrándító.
2013. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Este félbemaradt egy beszélgetésünk, és elküldtem ma a "befejezést"... ez ugye még nem túl sok?


Mit jelent a "taktikázás"?

2013. jan. 17. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sokáig fog tartani a románcod, hogy ha szinházat játszol elötte...és ne mond azt hogy nem játszol, mikor töményen most is lehet látni, hogy nem adod önmagad, ellenben bármi áron megakarsz felelni.
2013. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Önmagam adom mindig. De a rossz tapasztalatok megtanítottak arra, hogy nem jó, ha a nő túlságosan belelkesedik, de az sem, ha hátradől, és vár a pasira. Az egyensúlyt keresem...
2013. jan. 17. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!