Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tarthatnám a közelemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tarthatnám a közelemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Régen egy csoportba jártunk, vagyis én régen, tavaly.

Nekem egyből megtetszett, valami megfogott benne. Azóta rabja vagyok. Sajnos amíg ott voltam a csoportban nem tettem semmit, meg sem próbáltam egyszer sem. Bár van Facebook szerint barátja, én bánom h nem próbáltam meg.

Már más is mondta h nagyon hasonlít külsőre. Belsore is nagyon... Ugyan az a karakter visszahúzódó csendes, de benne még annyi bátorság sincs h beszélgessen a csoportarsakkal.

Nem tudom miért ilyen, de nekem tetszett nagyon külsőre belsore. Olyan különleges, édes a mosolya, a szeme megbanonaz, a haja csodás stb.

Én azt sem bánnám ha kiderülne h az ikertestverem, mert akkor sokat együtt lehetnénk.

Az ismerős azt mondta, ő mindenképp megostromolna, akar többször is.

Szerintetek mit csináljak? Nem láttam még soha olyat mint ő. Hasonlót igen, de olyat mint ő... Amúgy szünetekben állítólag ott ül a nagyeloadoban magában, nem megy oda senkihez, ő sem megy senkihez. Néha a koliba is felmegy.

Amúgy foiskolasak vagyunk.



2012. dec. 13. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem odamehetnél hozzá mikor egyedül van.

Ha van is barátja még nem jelenti azt, hogy nem beszélgetne veled szívesen.

Ahogy mondtad főiskolásak vagytok. Akkor pedig csak van benned annyi bátorság hogy beszélgess vele egy kicsit, megkérdezd hogy van. Lehet, hogy még barátok is lesztek vagy akár később több is :)

Bátorság ! :)

2012. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!