Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az szerintetek mit jelent ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek mit jelent ha egy srác becenevet talál ki nekem?

Figyelt kérdés
Csakmert ma ez volt és hát ez egy elég ritka becézése a nevemnek és sosem hívott még így senki.A többiek persze nem értették meg röhögtek,de ő nem röhögött meg tökre normálisan elmagyarázta hogy ennek a névnek tényleg ez a becézése.Amúgy nem szokott senkit becézni,úgyhogy azért volt furcsa......
2013. jan. 17. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Nyilván, ha nem kedvelne, nem becézne, de ezen felül bármit érezhet, ennyiből nem derül ki.
2013. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elárulod mi az a becenév? :)
2013. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mért hogy becézett :D?
2013. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ha jóban vagytok lehet azért mert jó barátjának tekint, vagy tetszel neki. de szerintem ez csak egy sima baráti gesztus volt, mert a nevedet becézte és nem azt mondta pl. hogy nyuszikám, drágám. :)
2013. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is kedvel, de ez nem jelenti, hogy akar is tőled valamit. Jó lenne tudni, mi a neved.. Lehet, hogy érdekes neved van, nem?
2013. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hááát mostanába elég keveset beszéltünk meg nem voltunk olyan jóba,de egy pár napja fordult a kocka mostanában egész kedves ha beszélünk,meg ma is egy csomószor bámult és ezért gondolom hogy talán jelenthet többet....;)
2013. jan. 17. 19:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja annyira nincs érdekes nevem,ha valaki akarja elküldöm neki privát üziben ;)
2013. jan. 17. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy becézett, hogy PuKitti.
2013. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:DD:D
2013. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csakis :D
2013. jan. 17. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!