Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelentsem, vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljelentsem, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Zaklat egy férfi mindenhol, csúnya, rágalmazó szavakat használ és meg is zsarol, hiába tiltom le mindenhol, csinál új mail címet, vagy másik telefonról küld sms-eket. Már megírtam neki többször is szépen, hogy ne zaklasson, de annál jobban csinálja. Nem válaszolok neki már egy ideje semmire. Már komolyan gondoltam arra, hogy feljelentsem. Mert ezt úgy tűnik soha nem fogja abba hagyni, ráadásul azt sem tudom ki ez az ember.
2013. jan. 18. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Rokonságból szóltál már valakinek (szülüő, testvér stb)? Én azt javaslom, velük beszéld meg, ne itt kérj tanácsot.


Egyébként igen, ha nem hagyja abba, érdemes a rendőrségen bejelenteni.

2013. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, már szóltam, és ők azt mondták, hagyjam rá, majd abba hagyja. De úgy érzem, hogy mivel egy vadidegenről van szó, nem retteghetek állandóan. Bárki lehet ez az ember. Mi van, ha elmegyek valahova és ott támad rám?
2013. jan. 18. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:
És mennyi ideje kezdte a zaklatást? Ha régóta csinálja, nem fogja csak úgy abbahagyni. Szerintem jelentsd fel, én biztos azt tenném.
2013. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1hónapja kezdte, aztán legutóbb már 2hete semmi sem volt, pár napja kezdte újból.
2013. jan. 18. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor irány a rendőrség! Ha újrakezdte, ki tudja, mikor hagyja abba, és utána mikor támad megint kedve szórakozni veled.
2013. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mivel zsarol meg, te rossz lany?:D
2013. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tessék? Mi olyan vicces ebben?
2013. jan. 18. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:
de ugye a lakcimedet nem tudja? addig jó..
2013. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mivel azt sem tudom ki ő.
2013. jan. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!