Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hagyjam a fiút a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam a fiút a barátnőimmel? Vagy bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor az egyik barátnőm berúgva összejött az egyik legjobb haverunkkal, majd másnap megbeszélték, hogy szakítanak, de elméletileg a fiú már nagyon régóta szerelmes volt belé. Majd tegnap, a másik barátnőm smárolt vele, és eldöntötték, hogy összejönnek. Holnap akarták bejelenteni, ám, kis tesztként az 1. barátnőm ráírt, hogy járni akar e még vele... a fiú igent mondott, miközben hülyítette a másik barátnőmet is.. Nagyon szeretem a barátnőimet, és a fiút is... a Fiú viszont nem veszi komolyan ezt az egész helyzetet, mit csináljak? Nem akarok közöttük választani, mindegyiküket nagyon szeretem, attól függetlenül, h mit csinált ez a fiú.. Mit csináljak? Többet ne találkozzunk a barátnőimmel a fiúval? Bocsássak meg a fiúnak?
2013. jan. 3. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked miért kellene haragudnod erre a fiúra? Ha csak haverok vagytok akkor mi közöd hozzá, hogy ő kit hogy hülyít?
2013. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te miért is haragszol rá? Csak nem azért mert téged kihagyott? Barátnőid hülyítik a pasit, ő meg a csajokat. Mindenki hülye, de senki sem hibás, mi a probléma?
2013. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem ez nagy szemétség tőle és arra utal, hogy nem vagytok neki fontosak szóval ha már őt sem érdekli,hogy fájdalmat okoz nektek nem kéne megbocsájtanotok neki,de te ismered jobban szerintem ez semmiféleképp sem szép tőle és ha csak játszadozik a barátnőiddel nem kéne neki megbocsájtani mert akkor úgy érzi bármit megtehet és mégannyira sem lenne fontos neki,hogy esetleg megbánthat ezzel titeket :)
2013. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

neked ez miért probléma hogy ők kavarnak?

nem kell neked egyik mellett se dönteni, szépen ki kell maradni az egészből mondani hogyha szóba hozzák te erre nem vagy kíváncsi, oldják meg maguk között.

attól te még lehetsz mindegyikkel jóba hogy kihagytak az élvezetekből :D

2013. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináltass intim képeket, ahogy magadra húzod a pasit. A barátnőid el fognak sárgulni az irigységtől, mikor közzéteszed facen.
2013. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!