Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ellen, hogy uszodai öltözőben ne legyen merevedésem?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és nem szeretném, hogy osztálytársak megtudják.

2013. jan. 18. 21:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Azaz, összegezve a fenti érveléssorozatomat, társadalmi arányban nem lett több a meleg ma sem, mint régen, csak a megítélésük, a környezet változott.


Talán jó hasonlat, bár ne ruházd fel emocionális tartalommal, mert nem szánok neki, csak pusztán tényszerűen nézve a dolgot:


Tavasszal sincs több tulipán, mint ahány gumó a télen van a földben, pedig télen egyet sem látsz. Csak mikor kedvezőek számukra a környezeti, időjárási feltételek, előbújnak a földből, és kivirágoznak.


Különben, akit nem érdekel mélyebben a téma, általában nem szokta tudni, de az állatvilágban a különböző fajoknál ugyanúgy létezik (és fontos evolúciós szereppel bír) körülbelül változatlan arányban a homoszexualitás, mint nálunk, embereknél.

2013. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nehéz, én is meleg vagyok és sokáig úsztam. Nehéz leget megállni, hogy ne nézz rá a meztelen testekre, főleg hogy az úszók általában eléggé izmosak. Csak a gondolataidat kell elcsalnod, próbálj meg a fejedben összeszorozni 2 nagy számot és mire készen leszel már át vannak öltözve a srácok. Minél jobb belemerülsz a fejtörésbe és a padlót lesed annál kevesebbszer fog eszedbejutni a többi fiú. És igen masztizz sokat.
2013. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!