Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig hasonlóan járok, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig hasonlóan járok, már összeroppanok! Mit akar most akkor ez a fiú is tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves haverom (én 20 vagyok és lány), egy baráti körben vunk és elkezdett hozzám közeledni, simogatni, ölelgetni és én felfigyeltem rá és hát, amit nem szabadott vna: beleszerettem. Volt olyan is h már hazavitt csak úgy, egyszer meg nagyon sürgősen haza kellett jönnöm és kérdezgette mi a baj, ott volt körülöttem és érdeklődött sokszor h mi a baj, de én nem akartam elmondani, végén felajánlotta h hazavisz. Ha vmi bajom van nagyon érdeklődően kérdezget és foglalkozik velem, mindig szeretget, keresi a társaságom, stb. VISZONT MOST EGY HETE LETT EGY BARÁTNŐJE, amit nem tudok ép ésszel felfogni és hozzá teszem h ugyanúgy viselkedik azóta is velem, már megint egyszer hazahozott, amióta van csaja. Most akkor nem értem az egészet! Miért volt ilyen velem, ha közbe meg másik lányt választott? És azóta mióta van barátnője miért ugyanolyan velem? Már megőrülök, nem bírom, nem tudom mi ez az egész! Kérlek adjatok kifejtendő, hasznos válaszokat! Köszönöm!
2013. jan. 19. 08:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"VISZONT MOST EGY HETE LETT EGY BARÁTNŐJE,"


minden bizonnyal csak haverok vagytok-nem de bár? Akkor mit izgatod magad rajta?

Ha a csaj mellett meg keres téged, akkor szegény uj lánynak nem sok jövöt jósolok..

2013. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
oké, de szerintem egy barátság nem abban nyilvánul meg h fogdossuk a másikat, simogatjuk meg ölelgetjük! Másik lánnyal így nem viselkedik csak velem, mégis nem engem választott, de most is ugyanolyan, mint eddig! Csak "arra" kellenék neki vagy mi?
2013. jan. 19. 08:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel-szerintem nincs másik lány, csak szeretne féltékennyé tenni:DD
2013. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"egy barátság nem abban nyilvánul meg h fogdossuk a másikat, simogatjuk meg ölelgetjük!"


Ebben viszont igazad van, ezért az okos, nem is engedi.

2013. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
jó de én azt hittem tetszem neki és lesz köztünk kapcsolat, azért engedem/engedtem neki.
2013. jan. 19. 08:52
 6/15 A kérdező kommentje:
de van neki másik, tuti, mert tudom!
2013. jan. 19. 08:53
 7/15 A kérdező kommentje:
de én nem mutatom ki a féltékenységem, úgy viselkedem mintha nem is tudnám h neki van barátnője. De most én leszek a r*banc, ha megtudja a nője h a kocsijával hurcigol :(
2013. jan. 19. 08:55
 8/15 anonim ***** válasza:

7


Téged mit érdekel, hogy ki mit gondol vagy mond rólad?


Hagy higyjenek azt amit akarnak, te tudod az igazat.A többi lényegtelen.

2013. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jólvan nem is érdekel az a nő... de most tetszek a fiúnak vagy csak szórakázik?
2013. jan. 19. 09:36
 10/15 anonim ***** válasza:

9


kérdezd meg a pasitól:D

2013. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!