Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mit gondoltok egy ilyen izmos nőről? Tetszik?

Figyelt kérdés

Szerintem hihetetlenül szexi, mit meg nem adnék, hogy ilyen legyek... Erős, egészséges, nőies. De ez még pár év kemény edzés. Csak kíváncsi vagyok, hogy a másik nem mit gondol az ilyen alakról.


[link]


[link]


[link]



2013. jan. 19. 22:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
52%
20-as, tipikus jó genetika és ennyi! Látszik szemből az alkatán, hogy nem sportol rendszeresen! Majd küldje be 10 év múlva és megnézem! Amúgy most szép, de amit a kérdező linkelt valószínűlegg feszesebb darab! :D
2013. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Hát igen, amit én linkeltem sokkal esztétikusabb. Itt van még1 kép róla:


[link]

2013. jan. 19. 23:37
 23/36 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetoen teljesen mas tipusu nok tetszenek, de termeszetesen nem mondanam, hogy csunyak, vagy visszataszitoak lennenek, akiket a kepen latok.


Szoval nekem mas az izlesem, de a lenyeg ugyis mindig az, hogy neked kell jol erezned magad a borodben, es biztos vagyok benne, hogy nepszeru leszel a ferfiak koreben.

2013. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek!!
2013. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Innen (utolsó kép) tényleg nagyon jó.

De az első képen abszolút nem előnyös...

2013. jan. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Ja hát nem csak felülés meg ilyenek. Kondi? Persze, de én súlyzós edzésre gondoltam. Azt nem fogod tudni magadtól. Én szeretem. Nyugi én is mindennap mentem. Semmi bajom nem volt. Így voltam véletlenül a brutálon is.
2013. jan. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

lol. ezek még nem is olyan izmosak, tök egészségesek, jó lenne egy ilyen bnő de egy kis zsírt a combon többre értékelek :D

f19

2013. jan. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
ez még vonzó, de ami ennél izmosabb az már nem.
2013. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Kb teljesen jó, nekem még több is belefér, de ez már legyen az én bajom :D

Igazándiból nem is értem, hogy lehet őket undorítónak látni.

2013. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Itt látom hogy páran minden nap edzenek. Ezt közel sem javaslom mert úgy kieg az izomzatod ês lehet többet ártasz magadnak mint amennyi haszna van. Heti 3-4 edzés a végén kis kardioval teljesen elég. Amúgy le sem tudnék menni minden nap mert ha rendesen leedzed magad akkor már a 3-ik vagy 4-ik edzesnel is fáradt leszel. Habár aki kokszol az bírja de ahogy levettem neked sem az a celod.....
2013. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!