Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mit gondoltok egy ilyen izmos nőről? Tetszik?

Figyelt kérdés

Szerintem hihetetlenül szexi, mit meg nem adnék, hogy ilyen legyek... Erős, egészséges, nőies. De ez még pár év kemény edzés. Csak kíváncsi vagyok, hogy a másik nem mit gondol az ilyen alakról.


[link]


[link]


[link]



2013. jan. 19. 22:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
álmom 1 ilyen nő :D
2013. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:

Ezek az igazi nők, nekem nagyon bejönnek. Nem értem azokat akik azt mondják hogy nem jú ha izmos egy nő. Akkor milyen legyen hályas. Ha meg nem hályas és nem is izmos akkor meg azért nem jó mert csont és bőr.

Ez az igazi szépség. Sok sikert az edzéshez.

2013. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 mr.Joe 093 válasza:
23%

kifejezetten undorító. a 2. képen ez nem "kisportolt" hanem szimplán sovány:D én meg a teltebb nőket jobban szeretem mert van mit fogni rajt és nem a csontjait érzem...

19F

2013. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Akik azt mondják h. nem jó az csak azért van mert ők maguk olyan pudingok h. képtelenek lennének lemenni a terembe kiba..ni magukat...egy ilyen csaj lehet kettétörné őket...Én rendszeresen kondizom és el sem tudnám képzelni hogy a barátnőm nem ilyen lenne,..ez egy naturálban is simán elérhető forma...mindenkinek így kellene kinéznie
2013. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Csinos formák, barna bőr, gyönyörűek! Kitartás! Hajrá! :)
2013. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Lehetne izmosabb is... :P
2013. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!