Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok! netről régóta beszélgettünk egy sráccal volt egy közös ismink is, és tegnap előtt találkoztunk, de aznap amikor hazajöttünk nem beszélgettünk. Randi volt nagyon jól kijöttünk sokat beszélgettünk, hülyültünk, és láttam hogy nagyon zavarban volt..mondta hogy rég volt lánnyal talija is és nagyon aranyos volt látszott hogy kicsit szégyenlős és mintha nem nagyon merne rám nézni, én oldottabb voltam de persze én is nagyon zavarban voltam. Semmi kézfogás nem történt v ilyesmi, csak köszönésekkor puszi-puszi... a tali végén nem mondta hogy akar-e még találkozni, és tegnap fenn volt de nem írt rám persze én akkor már lassan mentem amikor feljött.. tesóm szerint zavarban van és várja hogy én írjak.. és most nagyon rossz kedvem van nemtom, nekem nagyon tetszett ő, és szeretnék még vele találkozni... úgy érzem hogy kell nekem és hogy lehetne köztünk több is...

nem gondoltam volna hogy ilyen félénk.. szépen megcsináltam magam szerintem nem voltam borzalmas, de nemtom..:( félek hogy nem jöttem be neki habár nemtom láttam rajta hogy jól érzi magát velem..

meddig kereshet?

Vagy ha pl aq hétvégéig nem keres, akkor ráírjak hogy mi legyen? Én am szeretem az ilyesmit megbeszélni és nem egymás agyát húzni.. szerintetek akkor írjak neki majd hétvége fele? vagy ne? és ha írnék mit írjak?

17 évesek vagyunk


2013. jan. 20. 10:30
 1/2 A kérdező kommentje:

vagy valami jelzést adnom? mielőtt találkoztunk mondta hogy fél hogy nem tud majd nekem megfelelni/ tetszeni..

én meg fordítva éreztem ezt xd és nemtom mi van ha csak fél tőlem és úgy érzi hogy ő csinált vmit rosszul és ezért nem keres? Vagy csak nem tetszettem? hogyan tudnám vele megbeszélni ezt? :(

2013. jan. 20. 10:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Kerek perec állj elé és mond, akarsz tőlem valamit?
2013. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!