Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről, nagyon "megbántódnátok"?

Figyelt kérdés

Három hónapja egy lány elmondta a suliban, hogy szerelmes belém. Eléggé váratlanul ért, de belegondolva, már előtte is voltak erre utaló jelek. Néha odajött hozzám, meg köszönt. Aztán szemeztünk órán, és ereztem, hogy megvolt "az a valami", talán tényleg tetszem neki.

Aztán a barátnője olvasta a blogomat, nem volt benne semmi rejtegetni valóm, csak egyszerűen nem baráti körbe szántam, mindent leírtam (mit történt a suliban, tanárok stb.. ), és sajnos vagy nem sajnos, ezt is, hogy elmondta, hogy szeret, de tényleg csak nagy vonalakban írtam le, semmilyen nevet, vagy hasonlót nem írtam oda.

Amikor ezt megtudtam, hogy olvasta én erre töröltem.

Aztán láttam, hogy másnap, összesúgtak a lányok egymás mögött, van ilyen fiú (?!), és mivel a barátnője is olvasta, így inkább nem mentem oda hozzá, félve, hogy nem tudom, mit szólt hozzá...


16F


2011. márc. 22. 17:21
1 2
 1/15 anonim válasza:

szerintem beszéld meg a lánnyal a történteket... neked tetszik a lány egyébként?

15/L

2011. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azóta nem is szóltam hozzá.

Pont tegnap, összeakadt a tekintetünk, csak véletlenül, tényleg véletlenül, és kérdezte, hogy "mi van?", én erre azt mondtam, hogy "semmi".

Én nem akartam nyomulni rá, meg semmi, van egy srác akivel egész jól elvan, már akkor is így volt, így inkább hagytam az egészet, mert úgy is én kerülök ki mindig rosszul. :/

2011. márc. 22. 17:34
 3/15 A kérdező kommentje:

Pont a lényeg lemaradt:


Pont tegnap, összeakadt a tekintetünk, csak véletlenül, de előtte mondta "én nevem, fiúúúú", és ekkora tényleg véletlenül ránéztem, és erre rá kérdezte, hogy "mi van?", én erre azt mondtam, hogy "semmi"...

2011. márc. 22. 17:36
 4/15 A kérdező kommentje:
Senki, semmi? :/
2011. márc. 22. 17:41
 5/15 anonim ***** válasza:

Kis dilis, nevetséges, idétlen, infantilis!!!

Ne is törődj fele. Kár volt törölnöd a blogod. Én még rá is raktam volna egy két lapáttal, hogy mekkora egy 0 szegény és ilyet képzelt, hogy "ő meg én", pff nevetséges. És most neki áll feljebb, hogy elutasították és én vagyok a bunkó?! Hehe, így leplezi az érzéseit. Azt se tudja mit is akar valójában.. És akkor erről írnék egy litániát. Aztán másnap fülig érne a szám, mikor rólam beszélnek és élvezném, hogy kikel magából. Élvezném, hogy lejáratja magát a szememben és mások emlékezetében is nyomot hagy a kis butus.

2011. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Viszont sajnos, nekem az az érzésem, hogy neked tetszik és ezért érdekel ennyire ez a dolog. Amúgy nem nagyon foglalkoznál vele szerintem. Szóval ebben a helyzetben, túl ködös a dolog. Nem olvastam az írásod így nem tudom, milyen hangvételben írtad. Illetve sajna, az ilyen korabeli lánykák olyan hülyeségeket tudnak össze hordani és egyből pletykálnak mindenfélét, hogy az eléggé szemöldök emelgető.
2011. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem igazad van.

De én nem állok senki boldogsága elé, szóval ha neki az a srác tetszik akkor legyen vele. Kilencedikben, nagyon nyomult rá, és most is.

De nem véletlenül mondják azt, hogy a fiú választ a lány dönt.

De én még nem válaszoztam.

2011. márc. 22. 17:50
 8/15 A kérdező kommentje:

**Választottam.


Kedves 17:45!


Elég ködös és zavaros ez az egész, de sajna így alakult.

Viszont belegondolva, amikor döntési helyzet áll elé a lány számára, mindig csak egynek van igazából esélye, a többit meg úgy szó szerint eltakarítja, finomabban megfogalmazva.

Viszont a mai 16 éves lánynak, kb ötpercenként más tetszik, vagy csak nem tudják mit akarnak, tisztelet a kivételnek

Viszont zárójelben megjegyezném, hogy én ezt a lányt nem így ismerem, csak megemlítettem ha esetleg ő is olvasná épp ezeket a sorozat, hogy ne legyen harag, csak egyszerűen bánt ez az egész, hogy így lett.


Ennyire ciki, hogy blogoltam fiú létemre?


Írás hangvétele, eléggé közömbös volt, neveket nem írtam, kép nem volt, jellemzés sem volt, semmi kibeszélés, vagy leminősítés, csak a történést írtam, meg egy apró gondolatot.

2011. márc. 22. 17:57
 9/15 anonim ***** válasza:
a harag nem jó, beszéljétek meg
2011. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ixdecske ***** válasza:

Nem értem mit lehet ezen megsértődni szép dolog szerintem h blogot írsz... a lányok meg naplót vezetnek naés? mondjuk én is megfelelő blogoldalt keresek de nem találok sehol de ez nem lényeg szal.... Leírod az életed senki nem tudja ki vagy kik vesznek körül akkor nem mindegy neki? olyan vagy mint egy regényíró kb... honnan tudja h pont róla van szó? Sztem beszéljétek ezt meg. Mert ha megértitek egymást még lehet valamennyi esélyed és lécci ne általánosíts h a 16 körüli csajoknak percenként más tetszik mert nem mindenkivel van így.

15L

2011. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!