Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha nem csókolóztam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem csókolóztam, mit csináljak, hogy ne rontsam el?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel össze szeretnék jönni és ott tart a dolog,hogy le kellene smárolnom,de félek,hogy elrontom és kinevet.Mi tévő legyek?

17F



2013. jan. 20. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a legtöbb, amit tenni tudsz, hogy nem parázol.
2013. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne úgy gondolj rá, hogy "le kell" smárolnod. A csókolózást pont hogy azzal ronthatod el, hogy elsieted, vagy "túl akarsz lenni rajta". Érezni fogod, ne görcsölj ennyire rá.

Sok sikert! :)

2013. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

az egész oldalt olvasd el! :

[link]

2013. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg most állj neki leszbikus videókat nézni, én nagyon imádom, főleg az tetszik benne amikor két nő csókolózzik! A lényeg, ők pot úgy csinálják, ahogy elvárják, ahogy a nők szeretik. Ráadául ezekben nagyon ráközelít a kamera is, és látható,hogy hogyan csinálják. Én sem csókolóztam még sohasem, de van fogalmam róla, és látom hogy nem olyan nagy ügy. Kb. annyi mint egy rendes puszi mozdulat,csak itt szinte bekapod a nő száját, meg aztán a felső ajkait, meg a nyelveddel is bizbaszolsz egysmást a szája felé, nyalod az ajkait kicsit és aztán hagyod,hogy vigye a szájával a dolgokat, ráhangolódsz egy pillanat alatt,utána csinálod amit ő tesz és kész.
2013. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus filmbéli jeletet képzeltél el nem? =)

A valóságban kicsit másképp mennek a dolgok, egy kapcsolat első percei gyakran átöleléssel, egymás kezének fogásával kezdődik nem csókkal.

De azis hamar bekövetkezik.

Én pl a fülébe súgtam, hogy még nem tudok csókolózni, erre Ő nekiállt megtanítani.

Ne parázz emiatt, mindenki így volt ezzel az első alkalommal, de menni fog ;)

2013. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
17éves vagy és még nem csókolóztál? nekem kicsit fura.szerintem ne idegeskedj,ne görcsölj.az majd jön magától mikor kell lemsmárolni.tehát eljön amegfelelő pillanat.nem fogod elrontani ez ösztönösen jön én is féltem először.de jó buli a csókolózás.nyugii és menni fog. ;) hajráá
2013. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ők pot úgy csinálják, ahogy elvárják, ahogy a nők szeretik."

Meg a nagy büdös fittyfenét! Ők úgy csinálják, ahogy a nézőközönségről gyanítják, hogy szereti!

A kérdezőnek meg csak annyit üzennék, hogy próbálja meg ellazítani magát, mert a teljesítményében (ami kis bénázással tarkítva amúgy még aranyos is lehet) fog kiütközni a görcs. Finoman, lassan, ne túl erőszakosan. Nem tudom elképzelni, hogy egyedül ne érezne rá.

2013. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!