Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több helyen olvasom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több helyen olvasom, hogy ez nem szexis a pasiknak, miért?

Figyelt kérdés

Szóval, sok helyen azt olvasom, hogy nem tetszik a férfiaknak, hogyha egy nőnek kockás hasa van vagy izmos. De miért? Ahol olvastam nem volt ésszerű magyarázat, ezért gondoltam hátha itt majd megkapom!

Ja, és nem az ilyen agyongyúrt nőkre gondolok csak ilyenekre:


[link]


2013. jan. 20. 19:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nekem akkor sem tetszik. A lapos has az még okés de a kockás nem. Olyan pasis. Inkább legyen kicsi hasa mint olyan mint a képen
2013. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
egy nő legyen nőies lehet izmos feszes a nélkül is hogy kocka hasa van
2013. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Egy pasinál ez szép de egy nőnél ez izmos és nem pedig szexi.

ez a has már szexi: [link]

2013. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Félnek, hogy megvered öket :D
2013. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Mai kifejezéssel a "picipoci" a "menő". Én is azt szeretem, jó megmarkolni, simogatni.
2013. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Én se értem igazából.. szerintem baromi jól néz ki. De lehet csak az irigység miatt van ez.
2013. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem mindenkinek jön be ez az alkat.

Ez olyan, mint a kigyúrt pasik sem tetszenek egy csomó nőnek, hanem inkább a mackósabb pasikért vannak oda.

Akinek ilyen hasa van, az sokat edz, sportol, gondolom ad az étrendre is és nem csak a hasa kockás, hanem valószínűleg máshol is kidolgozott az izomzata és vannak olyan férfiak, akiknek nem a sportos, hanem inkább a nőies vonalak jönnek be, akiken van mit fogni vagy ha nincs is éppen, de nem izmosak.

2013. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Elgondolkodtató...
2013. jan. 20. 19:47
 9/32 anonim ***** válasza:
Ez khibaszott sexy!!! Nekem pont hogy az ilyenek jönnek be a legjobban!!!!!
2013. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
amit a 3as linkelt! na az igen
2013. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!