Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több helyen olvasom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több helyen olvasom, hogy ez nem szexis a pasiknak, miért?

Figyelt kérdés

Szóval, sok helyen azt olvasom, hogy nem tetszik a férfiaknak, hogyha egy nőnek kockás hasa van vagy izmos. De miért? Ahol olvastam nem volt ésszerű magyarázat, ezért gondoltam hátha itt majd megkapom!

Ja, és nem az ilyen agyongyúrt nőkre gondolok csak ilyenekre:


[link]


2013. jan. 20. 19:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Lehet, de hagy fordítsam meg a kérdésed, te neked mi a véleményed a nem izmos pasikról? Nagyon vékonyak, macisak?
2013. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
28%

Nem csak izmos pasik véleményére vagyok kíváncsi, hanem úgy zusammen a pasik véleményére!


azért írtam, hogy őket kellene kérdezni, mert pl. egy sörpocakos, hájas férfi nem látja magát férfinek egy fitt csaj mellett.


egyszer mondtam egy srácnak tök kedvesen, hogy látom mostanában nem edzel, elég pocakos lettél - hát éveken át beszólogatott nekem ezután és elég keményen!


szóval a dagadék, önbizalmatlan férfiaknak jóhogy nem tetszik egy formás hasú nő! felesleges őket kérdezni.

2013. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Kedvesen megmondtad neki hogy dagadt? :D Egyébként a 14es vagyok, és vékony, szálkás vagyok, szoktam edzeni, szóval nem azért írtam negatív kritikát erről, mert rosszul érezném magam mellette, szerintem csak simán nem nőies. De ettől még ugyan úgy szeretném
2013. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Semmi bajom nincs a nagyon vékony pasikkal, sőt még a macisakkal sem! Ezért nem is értem, hogy sok embernek miért van az izmosabb emberekkel baja, legyen az nő vagy férfi.

A lényeg én a test alapján nem szoktam "ítélkezni" akár milyen hihetetlen is...

2013. jan. 20. 20:51
 25/32 anonim ***** válasza:

Most emberileg egy izmos csaj is lehet jó nő, sőt! De ettől még szexuálisan a legkevésbé vonzók számomra az ilyen nők. Meg más életstílusunk is, van egy ilyen ismerősöm, szerintem sose tudnánk közös nevezőre jönni. Ő mindene a mozgás és az egészséges edzés. Én meg egyáltalán nem foglalkozom ilyen dolgokkal, élek a mának.

Kis pocakom is van, nem vagyok irigy senkire és az önbizalmam is megvan, csak számomra a nő nem ilyen. Ettől még ha belsőleg passzolnék valakivel ez lenne az utolsó ami érdekelne.

2013. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
egészséges étkezés*
2013. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a sportoló nők magabiztosabbak, hála a sportnak, mint egy nem sportoló. Sokkal reálisabb az önképük, magabiztosabbak, jóban vannak saját magukkal, tehát a kisugárzásuk is pozitívabb, ami mindenkinek feltűnik, ha tetszik neki a kockás has, ha nem. És mivel a legtöbb embernél a kisugárzás fontosabb, mint a kinézet, szerintem éppen ezért kevesebben gondolnák egy tényleg vagány, sportos, magabiztos csajról, hogy nem jó nő. Csak olyan pasik gondolnák ezt, akiknek kisebbségi komplexusuk van, és nem bírják elviselni, ha egy nő sportosabb, erősebb, határozottabb nála. De ezek a pasik az ilyen nőknek nem is kellenek, úgyhogy probléma nincs ebből.
2013. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

#27-es!

Akkor úgy látom, hogy van egy pár kisebbségi komplexusban szenvedő férfi..., sőt egyre több.

2013. jan. 20. 21:18
 29/32 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem ismernek olyan izmos, sportos nőt, akiről szó van. A legtöbb pasi azt mondja, jó, ha egy nő sportol, de amire ők gondolnak igazából, az az, hogy legyen karcsú a dereka, miközben ha végignézel az olimpiai versenyzőkön, minden sportág versenyzői tök máshogy néznek ki, pedig mindegyik sportoló. Ja, és egyik sem úgy, ahogy az ő álomnőjük.

Nekem sok olyan fiú haverom van, akiknek nem jöttek be az izmos lányok, aztán csapódott a baráti társaságunkhoz egy lány, akinek nagyon szép széles vállai, háta, izmos combja van, és mikor láttuk edzeni, hogy milyen erős, mennyire irányítani tudja a testét, milyen fegyelmezett, és a legdurvább gyakorlatokat is mosolyogva csinálta... kb mindenkinek leesett az álla. Még én is szexinek gondolom, pedig lány vagyok. Onnantól kezdve kb ő az álomnő a fiú haverjaim 70%-ának. Nem hinném, hogy aki így lát egy ilyen csajt, ne csodálná meg. Nagyon durva élmény volt számomra, de tényleg.

2013. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Persze, hozzátéve azt, hogy mindenkinek van egyéni ízlése, hogy kinek mi jön be, pl nekem a kigyúrt pasik nem nagyon tetszenek, de ha valakivel úgy alakulnának a dolgok, nem zavarnám el, csak mert nagyobb a melle, mint nekem. Ha belülről passzol hozzám, és vonzódok hozzá, akkor nem zavar a testalkata.
2013. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!