Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

siasztok.. 16 L vagyok nem volt még barátom és ritkán találkozok fiúkkal nem vagyok egy rondaság átlagos vagyok de adok magamra, és persze volt hogy élőben megnéztek vagy leszólítottak de semmi több.. volt egy srác akivel neten régóta beszélgettem és tetszettem neki ő is nekem és pár napja találkoztunk. Nagyon jól éreztem magam habár nehezen sikerült feloldódnom, csinosnak éreztem magam próbáltam nőies lenni, kedves érdeklődő, sokat hülyültünk, de nem volt htöbb.. vmi ürüggyel ráírtam(lényegtelen egy kép miatt) és aztán rávezettem a szót hogy jobb lenne megbeszélni ezt mert szeretek egyenes lenni.. nekem nagyon tetszett tök normális volt és aranyos simán elképzeltem volna többet ő csak annyit írt hogy nem volt rossz és mondtam hogy jól éreztem magam, de semmi.. nem írt semmit ezután.. eléggé félénk volt élőben de ebből leesett hogy ő nem akar semmit..

sírtam is nagyon rosszul érzem magam.. úgy érzem hogy minek alakformálóznom, csinosnak próbálni lenni , kedvesnek és jófejnek lenni ha senkit sem érdekel?

elegem lett a fiúzásból úgy érzem hogy egy srác sem hiányzik ezek után, és tudtam hogy pofára fogok esni.. és tényleg ez lett belőle..

:(

hogyan kaparjam össze magam? úgy érzem az se lenne gáz ha 18-19 éves koromig nem lenne senkim..

eddig sem volt önbizalmam de most már végkép nincs...

a barátnőimnek is áradoztam róla, és most elmondhatom hogy pofára estem pedig úgy láttam hogy ő jól érezte magát a társaságomban..


2013. jan. 20. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a szerelem, egyszer fent, egyszer meg kiüt. Nem vagy szerencsétlen, egyszerűen ez most nem jött össze. Legközelebb csak akkor pletykálj a barátnőiddel, ha már jártok és akkor nem lenne ennyire ciki. Ne aggódj, pár hét-max hónap és elmúlik. Fiatal vagy még, nem az utolsó csalódásod, de lesznek nagyon jó pillanataid is ne aggódj:)
2013. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, rengeteg csalódás fog érni az életben. Most elkezdted, persze, hogy ez a legnehezebb, később, ahogy szoksz hozzá, már nem fogod felvenni ennyire.


Önbizalom kérdésben fordulj hozzám! Nekem nincs, mégis tudok adni másoknak.

2013. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

könyörgöm, 16 éves vagy, így jártál, előtted az élet.

megértem, ha valaki 86 évesen sír, hogy nem volt még senkije, de a te korodban ez már azért sok.

2013. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajna ha nincs szerencséd, akkor az életed jó része ilyen lesz, vagy csak kihasználnak majd. El is magyarázom. A férfiak 80%-a nem "alfahím" a nők észre se veszik szinte, ők megbecsülnének egy nőt. A maradék 20% annyi csajt szed fel amennyit akar, és ezt tudják is, így általában nem ragadnak le, de a nők csak ezt a 20%-ot veszik észre, szóval mindig mindenki lefutja ugyanazokat a köröket, ilyen ez.
2013. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez van... Majd jön a következő, ne aggódj! :)

Addig is próbálj meg ismerkedni, barátkozni... majdcsak lesz valami! Mosolyogj sokat! ;)


Képet!

2013. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!