Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik igazi fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Szerintem nem.Az egyik fél egy idő után tuti h többet fog érezni,mint szimla bárátság...Hiszen azért lettek jóban,mert szimpatikusak vtak egymás számára...
2013. jan. 20. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Igen


Ha a férfi impotens vagy meleg

2013. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon ritka szerintem.
2013. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Ott valaki előbb utóbb sérülni fog.
2013. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

biztosan íri fogják, hogy van párjuk, és a barátjuknak is van, és a párjukat szeretik, mégis jóban vannak. szerintem biztos van ilyen. csak mert nem tapasztaltuk, nem ítélkezhetünk efelett a kérdés felet. van két ismerősöm, ők soha nem lennénke szerelmesek egymásba, de jóban vannak, néha találkoznak. a fiú velem járt, a lány barátnőm, ismerem őket, és tényleg barátok. én nem tudnám elképzelni, hogy ne legyen több, ha egy fiú a barátom, de mindenki máshogy működik...

19/L

2013. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
létezik.
2013. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valamelyik fél számára ez nem csak barátságot jelent az ilyen esetekben.Csak nem lép esetleg,mert nem akarja elrontani a "barátságot".27n
2013. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én óvoda óta ismerem az egyik barátnőm. Mivel már kis korban összeszoktunk, amikor még nem hajtottam a nőket, utána sem igazán nőként néztem rá, inkább mintha a testvérem lenne. Fullos nő lett belőle, nem mondom hogy nem szoktam fantáziálni, de sosem akartam vele összejönni. Tehát tapasztalataim szerint van, de ehhez igen spéci körülményeknek össze kell jönni.
2013. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem is van 1db csaj barátom. Anno együttvoltunk egy hónapot, nem működött a kapcsolat csak a szex, azóta néha összejárunk dugni, egyébként meg elvagyunk mint barátok.
2013. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 QueenRavenna ***** válasza:
Meleg pasi és hetero/leszbi között igen!
2013. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van egy fiúbarátom, rendszeresen találkozunk (ha időnk engedi, hetente többször is), felmegyek a lakására, filmezünk, elmegyünk vásárolni, együtt vagyunk egész délután, kettesben. Soha nem történt köztünk több, bár ő még egészen az elején megemlítette, hogy szerinte nincs fiú-lány barátság. Mostanra már fogalmam sincs, mit higgyek. Ahogy egyik előző válaszadó írta, lehet, nem mer/akar lépni, nehogy elrontsa a barátságot.
2013. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!