Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi - nő barátság létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi - nő barátság létezik?

Figyelt kérdés

Van vonzalom a nő részéről. A férfi állandóan utalásokat tesz a szexre. Annak ellenére,hogy elutasítást kap , keresi a nő társaságát. Tapasztalt férfiról van szó .


Tanácsok ?



2012. dec. 17. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
vonzalom és szexre való utalások?? hát férfi-nő barátság létezik, de kell lennie valami olyan dolognak köztük, ami ellehetetleníti még csak az esélyt is, hogy együtt legyenek. Lehet, hogy csak az újdonság varázsa és ez elmúlik, kibillen a barátság irányába. De valószínűnek tartom azt is, hogy a férfi keresi a kihívást és valahol izgatja az elutasítás. Veszélyes lehet. De miért csak barátság amúgy? Valaki kapcsolatban van?
2012. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Tapasztalt férfi vagyok.

Igen, létezik. Azonban az általad felvázolt helyzet lehet, hogy túllépi a barátság klasszikus fogalmát.

2012. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

tudom, most le leszek pontozva, de szerintem nem létezik. az egyik fél úgyis többet akar egy idő után. nem lehet kikapcsolni egy "gombot" a fejben, hogy most nőként nézek rá ON, most barátként nézek rá OFF. az én tapasztalataim legalábbis ezt mutatják, persze lehet, hogy másnak működik.

ahány fiú-lány barátságot láttam a környezetemben, mindegyikről kiderült valami, pedig nem egyet láttam. vagy leszopta a csaj a srácot, vagy a srác lett féltékeny, ha a csajnak pasija lett, vagy kavartak részegen, vagy egy idő után szerelmet vallott egyik a másiknak. de mondom, lehetnek kivételek, csak sajnos én nem találkoztam ilyennel.

ugyanakkor a te esetedben kizárt. ha van vonzalom, és szexuális utalás, akkor az már messze nem barátság. a barátaimat nem akarnám megdugni:D

2012. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Ez az "egyik fél úgyis tüöbbet akar" annyira álszent szöveg. Attól, mert te nem tudsz valakire ránézni anélkül, hogy meg ne akarnád dugni, még nem mindenki olyan.

Az állatvilágban lehet, hogy így működik, hogy "puncija van, akkor meg kell dugnom", de emberek körében - kivéve #3-at - ez kicsit másképp megy. Mondj rá kérlek, ép magyarázatot, hogy miért lenne szükségszerű, hogy valaki mindenképp "többet érezzen"? (Az nem magyarázat, hogy te ilyen vagy.)

2012. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

én nem mondtam, hogy ilyen vagyok, csak ezt láttam mindenhol. mellesleg az ember és az állatvilágban is sok a közös ám, evolúciós törvények tekintetében pláne:)

mint mondtam, ez a véleményem, ezt láttam eddig, nyugodtan pontozz le. tiszteletben tartom mások véleményét, akik szerint létezik barátság, és elvárhatom azt hiszem, hogy ne legyek letromfolva a saját véleményem miatt. a kérdező kérdezett, én válaszoltam, mint ahogy te is, nem egymást kel győzködnünk:)

2012. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni ,hogy mert le tud(na) fektetni azért utal csak a szexre vagy ,mert szeretné . Nagyon megszeretett mint embert , ezt többször is mondta .

Mikor szóbahozok más férfiakat akkor vagy csak halgat vagy a beszédjéből ki lehet venni , hogy nem tetszik neki . Együtt megyünk szórakozni , mindíg hív . Volt olyan alkalom , hogy szórakozóhelyen a barátja elkezdett nyomulni (miután ők megtanakodtak valamit , véleményem szerint ő azt mondta a barátjának ,hogy szabad a pálya )én megharagudtam és mikor a barátja kérte a számom én megadtam neki . Ezután hamarossan haza indultunk és kint kérdezte,hogy tetszik-e a barátja és mikor nem akartam konkrét választ adni ,akkor felkapta a vizet és otthagyott. Másnap délelőtt már keresett , mindíg keres . Eljön értem mikor fejezem a munkát,hogy együtt jöjjünk haza (közel lakunk egymáshoz) . Egyszer azt mondta ,hogy sokszor le kellene feküdnünk,hogy egymásba szeressünk . Nem tudom megérteni ,hogy mit is akar vagy mit is érez .

2012. dec. 17. 10:55
 7/17 A kérdező kommentje:

Első válaszoló


Nem mindketten facérak vagyunk .

Volt egy élettársa akit 1.5 év múlva kidobott ,mert az sokat hisztizett , meg kontrolálni akarta . Amúgy idegesítően sokat emlegeti találkoznak is,de ő az exeivel jóban szokott maradni . Nekem úgy tűnik nem nagyon képes túllépni ,de amúgy a nő jönne hozzá vissza csak ő nem akarja visszafogadni (legalábbis ezt mondja).

2012. dec. 17. 11:03
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

#5: igen, az emberiség is az állatvilágból származik. Ismerem az evolúció folyamatát. De mégsem eszünk sz*rt, mint az állatvilág egyes egyedei, pedig az állatvilágból származunk. Nem futkározunk pucéran, mint az álaltvilág majd' minden tagja. Ennyi.

Az, hogy te még csak olyanokat láttál, akik mindenkit meg akartak dugni, aki élt és mozgott, az még nem jelenti azt, hogy az értelmesebbje is ilyen.

2012. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, de amit te leírtál, az nem az.
2012. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Létezik, de nekem úgy tűnik, neki te csak egy újabb trófea vagy.
2012. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!