Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély normális kapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Itt (és mindenhol) minden a szexről szól, reménykedhetem még abban, hogy van aki lelki társat, házasságot, családot stb akar egy kapcsolattól? Ez a mélypont vagy van még lentebb is? Szerintetek fog ez változni?

2013. jan. 21. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, igen, van lentebb, és igen.
2013. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Itt a "szex szerelem" kategoriaban kizart hogy ez valtozzon. Itt minden errol szol! Es van lejjebb is. Az "utazas" vagy "penzugyek" kategoria is lejjebb vannak.
2013. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ASOT ***** válasza:
Áhh soha, felejtsd el, és ez még korántsem a legalja..de vegyél 2 jegyet a Bahamákra vigyél el magaddal és máris jobb lesz!
2013. jan. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sokatmondóak a válaszok :(
2013. jan. 21. 08:29
 5/12 anonim ***** válasza:
A kedves kérdező szerint mi kell egy "normális" kapcsolathoz, mert szerintem két "normális" ember biztosan - ami nem biztos, hogy szerencsés partnerválasztás után is a rendelkezésükre fog állni.
2013. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a normális kapcsolat valóban csak normális emberek között elképzelhető, akiknek hasonló az értékrendje (is). Szerinted ez csak szerencse kérdése?
2013. jan. 21. 08:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem egyáltalán nem véletlen, hogy csak olyanok közt vagy, akik erre alkalmatlanok. Talán benned is van hiba. Nem hiszem, hogy valóban egy tartalmas és jó életet élnél.


A legtöbb nő szíve mélyén igazából az él, hogy olyan párt találjon, aki hisz valamiben.


Nem a filozofálás tetszik nekik, hanem a meggyőződés. Nem értelmi, hanem érzelmi síkon kommunikálnak ebben a kérdésben, és ez így van jól.


Feltehetőleg csak nyüszítesz itt egy partner után, de valójában tényleg hiszel valamiben? Van célja az életednek? Vannak a szaros anyagcseréden túl terveid magaddal? Akkor rajta, állj neki megvalósítani!


Nekem szerencsém volt, csak nagyon értelmes és csinos barátnőim voltak, némelyik csinos és jószívű volt, az utóbbi másfél évtizedben meg van egy feleségem, aki egyszerre szép, intelligens és jószívű is. Mindezt hogyan? Miért kerültek el engem a buta vagy rusnya nők?


Gondolkozz el.

2013. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Miért és honnan ez az indulat? Lehet, hogy velem nincs minden rendben, de veled is van valami.
2013. jan. 21. 08:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed, hogy indulatból írtam ezt, nagyon tévedsz.
2013. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azért beszélnek itt sokan a szexről, mert nincs benne részük! akinek jól működő kapcsolata van annak nem kell róla beszélni, mert inkább csinálja, abban is fontos a szex, de nem csak arról szól. Muslow piramist írd be a google-ba és nézd csak meg.
2013. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!