Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha valaki "ribanc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha valaki "ribanc"? Miért nem fogadják el az emberek, hogy ő így viselkedik és kész?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy lány, akit azt hiszem most már a barátnőmnek nevezhetek, elég sokat voltunk az utóbbi időben együtt. Én nagyon bírom őt, vicces, okos csaj, már bizonyította, hogy ha bajban vagyok, akkor segít, szóval tényleg olyan barátnő féleség.

Nekem van barátom, boldog vagyok vele, nem is kell más, ő viszont úgy van vele, hogy most még nem akar komoly kapcsolatot, élvezi, hogy szabad. Néha mikor együtt megyünk buliba, akkor összejön egy sráccal egy éjszakára, de nem akar többet. Én is tudom, elmondja, hogy kikkel kavar, de engem nem zavar, ő ilyen. Viszont másik barátnőim folyton szólnak, hogy hogy barátkozhatok egy ilyen ribanccal, rám is rossz fényt vet, meg hasonlók.

Ugyanígy, mikor nagyobb lány társaságban vagyok, előhoznak lányokat, akiket igazából nem is ismerünk, csak hallottunk dolgokat és máris szidják. utcán is meglátnak egy lenge öltözetű lányt és az máris ribanc.

Én ezt nem értem, nem bánt senkit azzal, hogy nincs kapcsolatban, hanem alkalmanként (akár idegen) pasikkal lefekszik. Ez az ő döntése, miért kell elítélni emiatt?


20/L


2013. jan. 21. 14:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
IRIGYEK!
2013. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Amiért a melegeket, c kategóriásokat, soroljam még?
2013. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Mert masokat frusztral, hogy ok nem merik felvallalni a vagyaikat es inkabb elnyomjak es leribancozzak azokat akikre vakojaban irigyek.
2013. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
mert titkon irigyek rá, valószínűleg ők nem elég "bártak" az ilyen viselkedéshez, de titokban szeretnék néha elengedni magukat
2013. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem tudom.


Őszintén nekem férfiként annyira problémám nincs, csak max ha ezt így kimondja.


Csinálja titokban és senkit nem zavar. De ha mondjuk látnám hogy egy közös bulival x, y-onal menne fel szobára, lehet én is leszólnám másnap.


Nőre rossz fényt vet, ha ezeket így kimondja, tartsa titokban, csinálja úgy hogy ne vegyék észre ennyi.


Most ha összejövök valakivel, és megkérdezem hány pasival volt együtt, akkor jobb ha az egyészakásakat kihagya, mert lehet otthagynám rögtön.

2013. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Patrik24 ***** válasza:
77%
Nekem személy szerint semmi kifogásom ellene, ő élete, viszont egy ilyennel nem alakítanák ki párkapcsolatot, mert undorodnék tőle, mivel annyi pasival volt.
2013. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 ASOT ***** válasza:
54%

Igazuk van irigyek.


A nők, mert ők nem merik ezt megtenni felvállalni, avagy nem kellenek egy pasinak sem, aki meg nem ebbe a kategóriába tartozik az meg ne szídja őket!


A férfiak meg legfőképp szintén irigység, mert azzal meg azzal a pasival elmegy de velem nem akkro már rib@nc, de ha velem is elmenne akkor már nem lenne az..ugye :)


Egyébként meg ha valaki szétkürtöli akkor azért lesz az, amíg az emberek ezt nem tudják addig nem lesz rübíí, ha megtudja több 1000 ember akkor az lesz.

2013. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nyilván majd ha lesz tartós kapcsolta, akkor majd annak a pasinak ha kell, elszámol ezzel. Ez majd az ő dolguk lesz, elintézik egymással.

Igen, lehet, hogy ezzel majd megnehezíti a pártalálást.

De én azt nem értem, hogy lányok, akikhez igazából semmi köze, nem nyúlja le a barátjukat, miért szólják le emiatt. Ez az ő magánügye, ha neki így jó, akkor másnak miért nem?

2013. jan. 21. 14:52
 9/27 Patrik24 ***** válasza:
49%

"A férfiak meg legfőképp szintén irigység, mert azzal meg azzal a pasival elmegy de velem nem akkro már rib@nc, de ha velem is elmenne akkor már nem lenne az..ugye :) "

Ez egyáltalán nem igaz. Sok ilyen lány próbálkozott nálam és pont ezért utasítottam el őket, nekem nem jönnek be az olyanok akiken a fél város átment:S

2013. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%

sose ítéltem el mást, hogy mit csinál az életével, sose értettem meg hogy miért kell mást megszólni, hogy mit tesz. Én nem így élek, pedig élhetnék. Nekem más a fontos az életben, különbözőek vagyunk, Mindenkinek más a célja az életben.

Nekem is van "ribanc" ismerősöm, de ő eléggé megbízhatatlan személyiség, mindenkit kipletyiz :D szóval nem vagyunk közeli, barátságos viszonyban, de azért néha jót bulizunk.


Úgy vélem, hogy akik megszólják a másikat, hogy milyen életet él, az irigy. Egyértelműen. Mert esetleg ők gyávák vagy nem olyan külsővel születtek, hogy olyan életet éljenek, mint az akit megszólnak. Ilyenkor egy láthatatlan tükör van előttük és magukat szidják hogy ők miért is nem ribik :D (kicsit furán fogalmaztam, de a lényeg az, hogy amikor valaki kigúnyol valakit, a "maszkja" mögött hasonló gondjai vannak)

2013. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!