Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha valaki "ribanc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha valaki "ribanc"? Miért nem fogadják el az emberek, hogy ő így viselkedik és kész?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy lány, akit azt hiszem most már a barátnőmnek nevezhetek, elég sokat voltunk az utóbbi időben együtt. Én nagyon bírom őt, vicces, okos csaj, már bizonyította, hogy ha bajban vagyok, akkor segít, szóval tényleg olyan barátnő féleség.

Nekem van barátom, boldog vagyok vele, nem is kell más, ő viszont úgy van vele, hogy most még nem akar komoly kapcsolatot, élvezi, hogy szabad. Néha mikor együtt megyünk buliba, akkor összejön egy sráccal egy éjszakára, de nem akar többet. Én is tudom, elmondja, hogy kikkel kavar, de engem nem zavar, ő ilyen. Viszont másik barátnőim folyton szólnak, hogy hogy barátkozhatok egy ilyen ribanccal, rám is rossz fényt vet, meg hasonlók.

Ugyanígy, mikor nagyobb lány társaságban vagyok, előhoznak lányokat, akiket igazából nem is ismerünk, csak hallottunk dolgokat és máris szidják. utcán is meglátnak egy lenge öltözetű lányt és az máris ribanc.

Én ezt nem értem, nem bánt senkit azzal, hogy nincs kapcsolatban, hanem alkalmanként (akár idegen) pasikkal lefekszik. Ez az ő döntése, miért kell elítélni emiatt?


20/L


2013. jan. 21. 14:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%

és kinek kell majd komoly kapcsolatra?:D szégyent hoz a férfi emberre.báár az igazat megvallva én elfogadó ember vagyok. tehát,őszintén leszarom hogy téged vagy a ribidet egy AIDS-es néger töm-e esetleg vagy mindennap másik hahahaha hidegen hagy teljes mértékben.Megvan a saját köröm ahonnan válogatok.Hogy a többiek mit gondolnak:őszinte leszek az emberek jó része ócska ribinek tart és ez nem fog változni......:( gonoszak az emberek sajnos. :S


közben vakarom a fejem hogy a kikúrt kva életbe lehet irigy valaki olyan emberre akit nőnek sem tartanak szinte.xD Annak lehet ám csak cifra élete . vagy jó humora.....

2013. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 ASOT ***** válasza:

"Ez egyáltalán nem igaz. Sok ilyen lány próbálkozott nálam és pont ezért utasítottam el őket, nekem nem jönnek be az olyanok akiken a fél város átment:S

"---> amúgy meg igaz! de akkor szépítek! nem mindenkire!


De ha fogalmad sem lenne rólah ilyen volt akkor te is lefeküdnél vele!


Ezért van az hogy ha nincs szétkürtölve és az emberek nem tudnak róla akkro nem rib@nc!

2013. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%
Istenem! Annyi álszent ember van! Ő nem fekszik le vele mert ilyen meg olyan, ha nem tudná hogy ő lefeküdt 10 pasival és tényleg szép szexi nő akkor mindenki lefeküdne vele ha tetszik neki.
2013. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
#9: Meséld már el, hogy lehet elérni, hogy sok lány bepróbálkozzon? Nálam valahogy nem kopogtatnak, se ribanc, se másmilyen...... :)
2013. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak nekem jelent mást a ribanc szó. számomra azt jelenti, hogy nyíltan minden fiúnak teszi az agyát, és felkínálja magát mindenkinek, mert attól érzi magát valakinek. emellett ez egy életérzés, bizonyos öltözködéssel és viselkedéssel jár. az, hogy valakinek vannak egyéjszakás kapcsolatai, és azt a barátnőjével megosztja, semmi bajom nincsen.

láthatóan ő nem tartja titokban, szerintem ez magánügy, és ha valakiről ennyire lehet tudni, hogy sokaknak kapható, az tényleg nem vet rá jó fényt, akármilyen ember is egyébként, ez is a lénye része...

2013. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapvetően közgazdaságtan

Ha x mennyiségű befektetett energia kell egy lány lefektetéséhez, és van egy ribancoid lány, aki 0,1x-ert is hagyja magát megfektetni, akkor a többi lány nehezebben tudja magának kiharcolni az x mennyiségű törődést, hiszen a pasik latjak, hogy hasonlót kevesebb energiabefektetéssel is kaphatnak, tehát rosszallóan tekintenek a ribancra.

2013. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

A pasik érvelését is meg tudom érteni egy részről, viszont itt is a híre miatt nem kezdenének ilyen lánnyal, nem azért mert bármiben is más lenne, mint a többi lány. Valószínűleg észre sem vennék, hogy ilyen életet élt, ha nem tudnak róla. De mint már írtam, elfogadom, hogy így látják.

11-es, te viszont igazi kultúrember lehetsz... alapból nem értelmezted a kérdést és látszik az írásodon, hogy igenis érdekel, te is olyan vagy, aki mindenkit leribancozik. Nem baj, sokan vannak ilyenek, nem véletlen írtam ki a kérdést.

"téged vagy a ribidet egy AIDS-es néger töm-e esetleg vagy mindennap másik hahahaha" plussz örülök, hogy ilyen jól elszórakozol a szellemes írásodon :)

2013. jan. 21. 15:31
 18/27 anonim ***** válasza:
58%
:D ki az a nem normális aki lepontozza azokat akik az irigységre fogták ezt?? ha már ennyien írták csak van benne igazság! nem tudom felfogni, hogy miért kell azért lepontozni valakit, aki értelmesen megfogalmazta a véleményét és nem trollkodva válaszolt :OO
2013. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Add meg a szàmàt plizz :-P
2013. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baj amit leírtál. Az a baj, ha valaki nem tud rendesen viselkedni, és egy buta partypycsa... Ez a barátnődről a leírtakból nem így látszik. Szerintem normális! :)
2013. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!