Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen, hogyan viselkedik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen, hogyan viselkedik az az ember aki nyitott személyiségű?

Figyelt kérdés
te milyennek tartod magad kort és nemet is
2013. jan. 21. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
felszine4sen nyitott személyiségű vagy mélyérzésű-tartalmas nyitott személyiségűre gondolsz?
2013. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felszínesen nyitott: szétteszi a lábait.
2013. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki tényleg az, és nem felszínes
2013. jan. 21. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:

3


Ha tudod milyen és mi a különbség a kettő között, miért kérdezed?

2013. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha uj profilképet tesz ki és azt mondja kezd nyított lenni
2013. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én magamat nyitottnak vallom. Nekem ez a közvetlenség egy szinonimája valahol. Bárkivel bárhol, bármiről képes vagyok elbeszélgetni.
2013. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs sok titka, sokat beszél, gyenge, furcsa, esetenként nem értelmes. Én nem tartom magam semmilyennek. Inkább TUDOM, hogy milyen vagyok. Engem végtelen vastag falak vesznek körül. Ezeket a falakat kaparhatod, de te előbb elfogysz, mint ők. 18 éves fiú
2013. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!