Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letöröljem? Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröljem? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány,elvileg tetszek neki de kb le se sz*r.Az iskolában oda jön köszönni és ennyi,Fb-n mostanában pedig nem beszélget velem ha ráírok se foglalkozik velem sokat,kelletlenül vissza ír egy sziát és ennyi.Hol irogat egész nap hol meg vissza se ír és engem meg idegesít már hogy nem tudom hogy mi van.Ha nem akarja hogy beszéljek vele mondja meg,de erre sem képes pedig már kérdeztem,mindenre az a válasza hogy nem tudja.Ti mit csinálnátok?Szerintetek letöröljem?
2013. jan. 21. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem töröld csak le. ha érdeklődik irántad újra bejelöl.
2013. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak azok vannak neked a facen akikkel összejöttél/összejössz? ... mert akkor van értelme a törlés kérdésednek

(boldog gyermekkor)

2013. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
töröld, majd visszajelöl mint ahogy az első mondata
2013. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg hagyjál mindent úgy ahogy van, és sz*rd le az egészet. és keress valami hobbit, sportolj, vagy foglalkozz a tanulással ilyen hülyeségek helyett
2013. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az, aki ma már másodszorra kérdezi ezt ?

Na jó, elmondom mi lehet a gond. Szerintem az bántja, hogy csak azon a köcsög fb-n keresed vele a kapcsolatot. Légy már fantáziadúsabb, határozottabb és találékonyabb !

2013. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!