Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek már volt olyan, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már volt olyan, ami most velem? (bővebben lent) Ja és vélemény is érdekel.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez az egész nagyon hülyén fog hangozni. Na az van, hogy 15 vagyok, még életemben nem voltam szerelmes, de nem is ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy veletek (kb velem egykorúak) volt e olyan, hogy ilyenkor még nem volt csajotok (ugyan is fiú vok), és azt éreztétek, hogy most szerelmesnek kell lenned? Volt olyan lány akit szerettem, de nem viszonozta az érzéseimet, de ez nekem nem elég. Hiányzik valaki aki megért, akit bármikor átkarolhatok, megcsókolhatom, v vakami. (csókolóztam már, ha az jönne most h hogyan csókolóztam, ha nem is volt barátnőm.) Ja és ez még elég fontos, h én ilyen romantikus, stréber vok, aki néha egoista, de sosem elégedett magával. Mindig találok valami olyat magamon, magamban ami nem tetszik. Köszi előre is a válaszokat. 15/F

2013. jan. 21. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ember, kamaszként hajlamos túlbonyolítani a dolgokat. A felelősségvállalást persze szerencsés dolog tanulni, de számos dolog felesleges bonyolítás ilyen életkorban.


Nyilván vágysz egy kölcsönös vonzódásra lánnyal. Más kérdés, hogyan alakul ki.

2013. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Meleg vagy
2013. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én már idősebb vagyok és lány. de azt tudom, hogy ennyi idősen nekem is hiányzott a "valaki", aztán pár évre rá teljesen elmúlt, vagy legalábbis nem az a sürgető vágy, ami a mindennapjaimat kitölti. szóval ez egy olyan általános dolog szerintem ebben a korban.
2013. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt / kicsit van is hasonló. Teljesen normális, de figyelj rá, hogy csak emiatt, ne menj bele olyanba, amit egyébként nem szeretnél. Inkább várj többet, és legyen jó élmény az első
2013. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szpirit ***** válasza:
Te szerelmes vagy a szerelem gondolatába. Hiányzik valami viszont ha most elkezded megszálottan keresni abból semmi jó nem sül ki.
2013. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok! 15/Lány
2013. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem kötelező semmi, ráérsz. Fiúknál (legalábbis nálam) is ez volt. Szerintem 17 éves koromig nem volt olyan hogy azt mondjam szerelmes vagyok. Csak akkor tudtam hogy az vagyok mikor majdnem elvesztettem akit szeretek. A hibákat mindíg megtalálod főleg ha keresed úgyhogy ne azt keresd. Simán légy bátor és tedd amit jónak érzel. Mindennek eljön az ideje előbb utóbb, persze azért ne dőlj hátra és várd a sült galambot de ha lehetőséged adódik használd ki habozás nélkül.
2013. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na én elég lemaradtam dátum szerint :) de sohasem késő!!! Tudod ne komplikáld túl ezeket a dolgokat majd eljön aminek el kell jönni-e! majd téged is megtalál valaki :) ne idegeskedj ez ügyben . előtted az élet :))
2013. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!