Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 éves srácok nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves srácok nektek is bejönnek az idősebb csajok? Volt valakinek kapcsolata idősebbel?

Figyelt kérdés
19-20 évesekre gondolok, annyi szép lány van köztük, a korosztályomban meg többnyire szemüveges, pattanásos, átlag, éretlen csajok..
2013. jan. 22. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jaja bejöttek.

De te sem lehetsz valami hű de érett.

amúgy meg azok a csajok nem igen fognak veled szóba állni

2013. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hol laksz te,az én környezetemben rengeteg nagyon szép 16-17 éves lány van:)
2013. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam hű de érettnek, de a sulim tele van ribikkel, meg pletykás tinilányokkal, akik nem szexik egyáltalán.
2013. jan. 22. 16:19
 4/11 Vadkan01 ***** válasza:
Mostanában mindenki idősebbet keres?
2013. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Budapesten élek és egy jó hírű gimibe járok, mégis ezt tapasztalom. Viszont járok edzeni és gyönyörű 20 körüli lányok vannak, akik kedvesek és el lehet velük simán dumálni bármiről nyavalygás nélkül.
2013. jan. 22. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez komoly?

Mért baj az ha serdülőkorban egy lánynak vannak pattanásai?

A szemüveggel meg mi a baj? Ha valakinek kell akkor 20 év után is hordani fogja vagy max átvált kontaklencsére.


Meg én nem tudom te hogyan magyarázod az éretlen fogalmát, de egy 16-17 éves ne is nézzen ki úgy mint egy 20 éves, még természetileg se.

Jó, hogy egy 20 év körüli érettebb.


Igen egy 16-17 éves lány, beszélgessen a barátnőivel, amely nem biztos, hogy pletyka...

Meg egy 16-17 éves ne haragudj de még ne is legyen szexi, ráér 20 év fölött az, hogy szexi legyen.

2013. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Felesleges minden szavamat kiforgatni, mert nem ez volt a kérdés. Nem szilikonmellű macákra gondoltam, hanem olyan lányokra, akik természetesek, de mégis szépek és tudnak értelmesen kommunikálni, nem csak vihorászni, meg kurvulni egy buliban.
2013. jan. 22. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor ezt mond :D

Na az már elég nagy gáz, szerintem várd meg míg felnőnek.

2013. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
En 17 eves lany vagyok es tetszettek mar fiatalabb fiuk de nem hiszem hogy ossze is jonnek egy fiatalabb fiuval mert a fiuk kesobb ernek meg es komolyosnak meg szoval imkabb idosebb fiuk utan nezek
2015. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
*komolyodnak
2015. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!