Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HA szeretsz valakit szerelembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA szeretsz valakit szerelemből akkor miért kell más nőnek írogatni? Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az már nem szerelem, hanem megszokás és szeretet! nem ugyanaz!
2013. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mostanában ritkán találkozunk mert el kellett utaznom egy kis időre.Lehet ez közre játszik?VAgy esélyes hogy nem szeret? De még nem hívta el h találkozzanak.Jajj nem tudom.
2013. jan. 22. 17:14
 13/16 babybogyo88 ***** válasza:

Még mindig az exe érdekli, mindenesetre jobban, mint

Te

2013. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem akarok igazán vészmadárkodni és megmondani, hogy mi az igazság, de! ha magamból indulok ki nem tudom elképzelni, hogy ha igazán szerelmes vagyok egy lányba akkor egy másikkal bármi is legyen. esetleg jó lenne tudni, hogy mi az az irogatás?
2013. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Már egyszer leírtam.Hova megy bulizni hogy láthassa, meg alap dolgokat,de konkrétan találkozni még nem hívta el.
2013. jan. 22. 17:31
 16/16 kendrazoltan ***** válasza:

Nem szokásom vészmadárkodni, de a véleményem, hogy kezd el kiverni a fejedből, mert a napjaitok meg vannak számlálva. (már ha valóban kizárólag ez az indok, hogy láthassa az exét és nincs semmi közös kötődésű megbeszélnivalójuk, ami eltér a puszta együtt eltölteni kívánt időtől)


Mondom ezt férfikét...


Szimplán érdeklődik iránta, mint nő / férfi iránt, feljöttek kedves emlékek, amik visszahúzzák, stb...stb...

2013. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!