Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen meghülyültem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen meghülyültem, vagy csak kapcsolatfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
2 hete szakítottam a barátommal(másfél évig jártunk). Azóta sem bántam meg, hogy így alakult hiszen már nagyon sok volt vele a stressz, de mindegy ez más téma.. Szóval a lényeg, hogy azóta teljesen megbolondultam.. A barátnőim szerint teljesen kivirúltam a szakítás óta, és amikor velük vagyok én is ezt érzem és olyan jó, hogy végre van időm a barátaimra és magamra. Meg is említettem nekik, hogy jó szinglinek lenni és legalább egy hónapig tuti nem pasizok. Aztán múlt héten amikor egyedül itthon tanultam, akkor egész délután végig sírtam, hogy mennyire hiányzik a volt barátom és hogy vissza akarok menni hozzá.. Na ezután nem sokkal rámírt egy régi jó barátom és a szokásosnál is kedvesebb volt, szóval eljátszottam a gondolattal, hogy milyen jó lenne vele járni. Pedig ezelőtt ilyen soha nem jutott eszembe!! A suliban is az egyik srác mosolyogva rám nézett és már azzal is elképzeltem, hogy milyen lenne ha smárolnánk.. Buszon is detto. Szóval mostanában minden élő és mozgó pasi, aki már picit is helyes, az nálam (ha egy pillanatra is) pasijelölt lett. Kezdek aggódni magamért...
2013. jan. 22. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig társaságban vagy, elvonódik a a figyelmed a gondokról, ezért jött rád a sírás otthon. Ezzel én is voltam már így! Szerintem nem vagy kapcsolat függő, csak még idő kell neked, hogy teljesen túl tedd magad a történteken! 20/f
2013. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez a természet rendje.....párosan szép az élet szokás mondani:D
2013. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény... Ilyen egyszerű ez :)
2013. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!