Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a rivalizálóm oltogat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a rivalizálóm oltogat a lány előtt mit tegyek?

Figyelt kérdés

A srác egy évvel idősebb. Tudom, hogy majd fog oltogatni a kiszemelt lány előtt.


Mit tegyek akkor?



2013. jan. 22. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
a csaj ezt engedi?
2013. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olts vissza,hogy attól még,hogy csaj előtt van és oltogat nem lesz menőbb gyerek
2013. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tanulj meg magyarul rendesen...

Az elég égő, mikor valami "menő beszóláson" erőlködsz, és nem tudsz kinyögni egy értelmes tőmondatot.


Ahogy a fogalmazási készséged elnézem: szerintem verd össze! Legfeljebb erős lehetsz.... okos nem.

2013. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolkozok beszóláson, csupán arra vagyok kíváncsi, hogy ilyen helyzetben mi a tehendő?
2013. jan. 22. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben a barátnődnek kéne lépni és leállítani azt amelyikötök kakaskodik a másikával..


Neked meg nem szabad felvenni a kesztyűt..

2013. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Semmi teendőd, esetleg szólj vissza.

Az én páromat is fikázták már az ellenségei előttem, próbálták, mint férfit lecsökketeni a szememben, csak én szeretem, és nem érdekel, mit mondanak az irigyei.


Ha valakit vinni lehet, azt vigyék is...


Ez fiúba és lányba is igaz.

2013. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Forgasd a szemeidet, amikor oltogatni kezd, vagy ha támad egy jó ötleted, akkor nyugodtan visszavághatsz.
2013. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csapd le ketchupnak
2013. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hànyd pofàn
2013. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!