Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor "értetek" rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor "értetek" rá a szerelem első jeleire/lépéseire?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit bonyolult, ezért bővebben: mikor (hány évesen) történt veletek először, hogy megtetszett egy lány/fiú, akibe szerelmesek voltatok? Aztán lett belőle vmi? Hány évesek voltatok, amikor először sikerült komolyabb kapcsolatot teremteni?

2013. jan. 21. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam szerelmes, de úgy fél éve érzem, hogy képes lennék rá... úgyhogy 20 évesen


f

2013. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

9 első "szerelmem", 12 na ő már komolyabb volt:D

Szerelem 16

2013. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ovitól kezdve szerelmes voltam egy srácba, 9 évig

de kapcsolatra 15 évesen érettem meg, egy másik sráccal(még mindig vele)

18/L

2013. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én először kb 11 évesen éreztem talán ilyesmit..kis templombajárós kislány révén na kibe másba mint az egyik ministránsfiúba:)

Van a kézfogós rész, amikor körbemennek, egyszer megfogta a kezem, egy hétig nem mostam meg utána a jobb kezem:D

Mi ez, ha nem szerelem:)

Utána legközelebb 17 évesen voltam, azóta egyszer, de elég fájdalmas véget ért, szóval most inkább hanyagolom ezt a részét az életemnek:)

21L

2013. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok..bocsi a kissé értelmetlen mondatokért:)
2013. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb már 7 évesen is volt nagy szerelmem... 16-17 évesen lett komoly kapcsolatom :)
2013. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, én most 13 éves vagyok, és az első "szerelmem" tavaly nyáron volt. A srác 2 évvel idősebb volt nálam, és egy kicsit visszaélt a bizalmammal. Úgyhogy az elmúlt időkben inkább a tanulással foglalkozok, és nem a fiúkkal. Még ráérek bőven...
2013. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem hiszek ebben!

nem voltam még! amikor szeretett egy lány, akkor én nem szerettem!

mikor megtetszett, volt barátja!

2013. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oviba nem jött össze...4. osztályban csak tetszett de nem lett belőle semmi és amikor pont 14 évesen lettem lett egy komoly kapcsolatom akivel még most is együtt vagyunk és most leszek nemsokára 15 :)
2013. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!