Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány masztizik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány masztizik a Szürke 50 árnyalatának az olvasása közben?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok:) Most egy csendes kis szerény csaj ismerősömnél láttam azt a könyvet,róla nehezen tudom elképzelni:D
2013. jan. 22. 19:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%
Hát az tény, hogy én már csak a témája miatt se olvasnám el, de azért ha kicsit körbenézel a neten elég sok kritikát találsz a könyvre. Eleve a könyv maga igénytelen, nem az, amiről szól.
2013. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

Köze nincs a twiligh-t hoz :)

Egyébként ha egy értelmes ember nem olvas ilyet mert annyira gyenge...akkor feltételezem,hogy te nem olvastad el ezt sem,sem a twilight-ot...de akkor honnan is tudod,hogy gyenge és honnan tudod,hogy ugyanaz a kategória? :)

Ha valamit leszólsz,amihez persze minden jogod megvan legalább úgy tedd,hogy ne üsd az egyik mondatod a másikkal.

2013. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%

Igen, a következő szószpark részben is benne lesz. :D

Előtte sajtolnak néhány macskából, csak utána.

2013. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%
12-es: Mondom Twilight SZINTŰ selejt. Nem mondtam, hogy bármi köze lenne hozzá.
2013. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

mondjuk van, eredetileg twilight paródiának írták :D

amúgy csak megerősíteni tudom a válaszokat, közben biztos hogy nem :D

2013. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Engem a szexjelenetek felizgattak, de nem masztiztam közben, csak utána. :) Maga a könyv nem elég egy orgazmushoz. :) Az tény, hogy ez a könyv nem egy irodalmi remekmű, de időelütésnek tökéletes. Könnyű olvasni, pörög az egész, az első részt másfél nap alatt kiolvastam. A többit is elég gyorsan. Szerintem olyan esetekre nagyon jó, mikor az ember tényleg kiszeretné kapcsolni az agyát és semmiről sem szeretne gondolkozni. Nem beszélve arról, ha pl. vonatra, buszra kell várni. :)
2013. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Erőltesd meg az agyad kérdező, nem ismered a mondást? Alamuszi nyuszi nagyot ugrik! A kis könyvmolyod masztizik csak igazán.
2013. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
ismét én vagyok ..az aki életében elöször halott a könyvröl.csak megjegyezné hogy láttam a twilight ot vagy mi a fenét filmben...valami 20 percet néztem az elejétöl de ijesz sz%r filmet még nem láttam
2013. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*megjegyezném
2013. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!