Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen bkv mániás srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen bkv mániás srácok hogy állhatnak a csajokkal?

Figyelt kérdés
Tudjátok vannak ilyen srácok, hogy a tömegközlekedési eszközök a hobbijuk. Filmezik a buszokat, vonatokat, kivülröl tudják egy csomo busz rendszámát, melyik buszon milyen ismertetöjegyek vannak stb. Tipikus foreveralone kocka hobbi, nem? Ilyen erövel gyüjthetnének kockaköveket is az utcáról. Vagy szerintetek ez menő hobbi?
2013. jan. 23. 00:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tényleg van?

Kicsit az esőember jut róla eszembe.

2013. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

ja sztem is kicsit autista hajlamu dolog az ilyen egyoldalu obszesszió :D


volt olyan fickó, hogy a mosogépekkel volt hasonlo kapcsolata.


am youtube tele van ilyenekkel. Ma keresgéltem a pesti népszinház utcárol videokat és belebotlottam egy olyanba, hogy a gyerek minden villamos utvonalát bevideozta. gothpaladinus90 név beszédes nem?

2013. jan. 23. 00:43
 3/37 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem is hallottam.
2013. jan. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

KÖZTÜNK ÉLNEK!


ilyesmi ötlik fel bennem rájuk gondolva:


http://www.youtube.com/watch?v=Vde93bn6kxk

2013. jan. 23. 00:45
 5/37 anonim ***** válasza:

nem.

nem tudjuk.

és igen,max az esőemberben láttam ilyet én is.

amúgy számomra céltalannak tűnő hobbinak tűnik,mert nincs gyakorlati haszna.

inkább kezdj el bokszolni.

2013. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Én hallottam már egy-két ilyen mániákusról, akik a vonatokat meg ilyesmiket imádják nagyon. Ilyen játékokkal játszanak, fotózzák a vonatokat...


Nekem nagyon unalmasnak tűnik.

2013. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, majd kinövik. Nekem is volt ilyen ismerősöm.
2013. jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
a boksz eléggé egótipró dolog, azt egy törékes lelkű kockasrác nem igazán birná ki. A WOW és a hasonló kockahobbikban nincs ilyen veszély.
2013. jan. 23. 00:51
 9/37 anonim ***** válasza:

Csak, hiszed, hogy a wow nem egotipro :D


Nagyon, NAGYON meg tudja neheziteni a jatekot ha tul nagy az ego-d.


Masreszrol, meg amig a hobbijuk artalmatlan, es tenyleg csak hobbi, nem ertem miert ne lehetne nojuk. Csak nincsenek 0-24 egyutt. Szabadidelyeben meg miert ne csinalhatna.


Az en baratnom se jott el velem a 40km+-os hegyi turakra, pedig nekem meg az a hobbim.

2013. jan. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
wow-ba ninc s az hogy kapsz egy sallert aztán már csak arra eszmélsz, hogy a földön fetrengsz a fájdalomtól. Nem hozza ki a tulélési ösztönt.
2013. jan. 23. 01:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!