Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha soha nem akarok már komoly kapcsolatot a csajokkal? Lent a balladám.

Figyelt kérdés
Rengeteg egyéjszakás kalandom volt és sajnos azt tapasztaltam hogy rengeteg az olyan lány akinek komoly kapcsolata van, mégis lefeküdt velem. A barátos nők nagy része elcsábítható legalább egy csók erejéig. Aki pedig tartja magát, az is kelleti magát, hogy mindenki nyomuljon rá, mert az nekik jól esik. Emiatt nem merek komoly kapcsolatot kialakítani mivel hogy nekem is valószínűleg egy ribanc barátnő jutna.
2013. jan. 18. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nah azért neked is van gerinced...
2013. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért, egy megcsalásban sose a 3. fél a hibás.
2013. jan. 18. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez benne van a pakliban. És kihagytad, a többi csaj verziót:

Nem kínálja fel magát, és nem fogod tudni elcsábítani, mert szerelmes! És a többit nem is sorolnám... :)

2013. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én fordítva tapasztaltam, többéves kapcsolatban lévő pasik tartottak kis szünetet és azalatt megkerestek hogy ugyan, szexeljünk az nem számít megcsalásnak mert éppen nincs kapcsolatban egy hétig, de tudja hogy majd úgyis lesz csak... ki akarja magát szórakozni.

volt olyan is aki azt mondta hogy elhagyná értem a nőjét csak szóljak.

valahogy nem tudok bízni a pasikban, ha ilyenek

az a pár aki meg egyedülálló az nem kalandozik, de ők meg olyan erőszakosak hogy 1. randi után számonkérnek, követelik melyik nap (mindegyik nap) találkozzak velük, sehova ne menjek nélkülük és hasonlók.

mit csinálj? hát semmit ha jól elvagy így

én nem törekszem kapcsolatra, élek a hobbijaimnak.

2013. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, jól teszed. Jobb is neked, úgyis csak rommá lennél csalva. Eddig is beérted ezzel, továbbiakban is jó az,ha mindenkit megdugsz ,aztán kivágod. Bőven elég. A mának kell élni szexuális téren, nem kell családalapítási butaságokon fantáziálni. Hagyd is persze...jó ez így.
2013. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 panini ***** válasza:
25%
Peti, te vagy az ? :O
2013. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!