Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a jó megoldás ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás ebben az esetben? Randi, szexrandi, vagy csak folytatódjon a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Nem voltam még ilyen helyzetben, ezért tanácsot kérek - elsősorban férfiaktól, vagy nyitottabb gondolkodású nőktől.

Párt keresek, interneten ismerkedem. Sok-sok meddő próbálkozás után megismertem valakit, aki pontosan, minden szempontból megfelel az "elképzeléseimnek", és nagyon szeretném megismerni jobban.

Ő is így áll hozzá, de a kérdés a "hogyan"-on van. Nagyon hamar erotikus irányt vett a beszélgetésünk (mindketten ki vagyunk éhezve, és nagyon szexorientáltak vagyunk), és ezen a téren is megtaláltuk a közös hullámhosszt. Felmerült, hogy találkozzunk úgy, hogy egyből az ágyban kötünk ki, aztán alakul, ahogy alakul.

1-2 napra eltűnt, majd amikor újra felbukkant, randira hívott (szexmentes, ismerkedős találkozóra). Akkor én nem értem rá, és megint szexuális irányban folytatódott a beszélgetés. Úgy, hogy abban maradtunk, hogy pár napon belül realizáljuk a fantáziáinkat. Ezután megint eltűnt...

Sejtem, hogy most rágódik, az okát is gyanítom, de nem tudom, hogy ebben az esetben mi lenne a szerencsés:

1. Beszélgessünk, ismerkedjünk tovább neten keresztül még egy ideig (bár elég nehéz az előzmények után mellőzni a szexuális felhangot)

2. Találkozzunk semleges körülmények között és ismerkedjünk egymással

3. Találkozzunk, szexeljünk, és még abból is kialakulhat bármi


Legutóbbi beszélgetésünkkor az utóbbi felé hajlottunk mindketten, de valahogy mégis úgy érzem, hogy nem ez a legjobb megoldás... elbizonytalanodtam, és azt gondolom, hogy ő is.


2013. jan. 23. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
randi
2013. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a szexnél ki is merül a beszélgetés, akkor az már régen rossz. Szerintem csak szórakozik veled a csaj.
2013. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem merül ki a szexnél a beszélgetés, pont ez a lényeg, de mindig oda terelődik. :)
2013. jan. 23. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
szexrandi, hát ezen behalok, mik vannak :)
2013. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy meddő? És Te tereled a szexre a témát mindig?
2013. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges elore ilyen konkretan eltervezni az egeszet, mert szemelyes talalkozasnal borulhat minden, ami meg az interneten keresztul tudott mukodni.


Erdemes lenne szerintem talalkoznotok, beszelgessetek, probaljatok jol erezni magatokat egyutt es ha ugy adodik, hogy tobb is beleferne, akkor hajra!

De nem erdemes mindent a legaprobb reszletekig eltervezni, mert lehet, hogy szemelyesen mar mas hangulata lesz az egesznek, illetve muszaj egy kis teret hagyni a spontaneitasnak is.

2013. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, közben beszélgettünk és mindketten arra jutottunk (egymástól függetlenül is), hogy legyen először (szexmentes) találkozó.
2013. jan. 23. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!