Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyeneket mond, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket mond, miért nem akar velem járni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok, és nagyon nyomorultul érzem magam. Van egy srác, életem első pasija. Július óta szórakozunk egymással. Mindig elbulizunk, és sokat beszélgetünk. Azonban megelégeltem, hogy minden csajra rámászik, és ezt megmondtam neki. Eléggé kiakadtam... Azt mondta, hogy nem akar velem járni, de szeret. (?!) Neki nem kell kapcsolat. Ettől én úgy érzem, valami baj van velem. Mondtam neki, hogy nagyon szeretem, de én ezt nem bírom, túl sok fájdalmat okoz, nem is bízok benne, egyáltalán nem vagyok boldog. Erre ő azt mondta, hogy csak bízzak benne, ő szeret, de majd idővel erre rájövök. Mondtam, hogy lehet, hogy ezt nem várom meg, és befejezem. Azt mondta, ő azt nem bírná elviselni, belehalna ha elveszítene. Azt mondta nem ad engem oda senki másnak, és, hogy án vagyok a legértékesebb dolog az életében. MInden nap rám gondol, hiányzom neki, aludni sem tud. Mondtam neki, hogy én nem egy akarok lenni a sok közül, hanem az egyetlen, azt mondta az egyetlen vagyok. Mégis akkor ezek után MIÉRT nem akar velem járni? :(


2013. jan. 23. 17:04
 1/2 Vadkan01 ***** válasza:
Hadd válaszoljon Lajcsi erre a kérdésre http://www.youtube.com/watch?v=TNbk1H3JlUU
2013. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mcgalagony17 ***** válasza:
Nem fogom azt tanácsolni, hogy tojd le a fejét és keress mást, mert ez nem így működik. Ha azt mondja szeret és nem akar járni veled, az valószínüleg azért van, mert nem áll készen egy komoly kapcsolatra, de azért azt sem akarja, hogy másé legyél mert a pasik hajlamosak arra, hogy birtokolni akarják a párjukat. Számíts rá, hogy ha bárki mással összejönnél a közeljövőben féltékenykedni fog:S
2013. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!