Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jön össze soha egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jön össze soha egy kapcsolat. Még nem csókolóztam, nem volt barátom, sőt még imponálni sem tudok annak, aki tetszik. Feladjam? Vagy egyáltalán mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
15 éves vagy?
2013. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rainbowinthedark ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 21 és 24 év közti lány vagy írj és ismerkedünk. Szeretem a visszahúzódóbb lányokat.
2013. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.Kérlek,ne hurrogjatok le,ez igenis komoly dolog.
2013. jan. 23. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:

én is epekedve várom az "értelmes hölgyek társaságát" :D

pont ezen volt kiakadva egy hölgy ma kora du.

2013. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem azzal van bajom,hogy senkivel sem jön össze.Lehet,hogy egy zárdában fogok meghalni ... :((
2013. jan. 23. 18:25
 7/10 poiu ***** válasza:
Az apácák sokáig élnek... A dolgaid amúgy rendben mennek (sport, tanulás ilyenek)? Ez az egyetlen gondod? Azért kérdem, mert lehet benned valami tüske, amivel taszítod a srácokat, de az is lehet, hogy nem vagy elég érdekes.
2013. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire negatív! Persze, tudom, könnyű mondani. De tényleg így van. Attól nem lesz jobb a helyzet, ha pesszimista vagy, sőt. Csak még rosszabbul érzed magad, nem lesz annyi önbizalmad, látszani fog a kisugárzásodon, hogy mennyire negatívan állsz hozzá.


Az élet ilyen. Sokszor esünk pofára, de talpra kell állni és menni tovább. Amikor legutóbb nagyon pofára estem egy fiú miatt (kb. 1,5 hónapja) 3 napig nagyon magam alatt voltam. De felálltam, mentem tovább és leszűrtem a tanulságot. És mosolyogtam. Mert mit tegyek? Sírjak?! Jó, jó, sírtam is. De amikor kellett, tudtam mosolyogni, és sokkal jobban éreztem magam így, hogy mosolyogtam.


Egyébként pedig ne kenődj el, még sokat kell tanulnod e téren, ahogy nekem is. Most érzem, hogy igazából rengeteg mindent nem tudok még a pasikról, amit én annak tudok be, hogy nem volt még kapcsolatom, sőt nem is csókolóztam még. Tehát nem kerültem egy fiúval sem közelebbi kapcsolatba, mindegyik csak elutasított.

Feladni?! Butaság lenne. Biztos, hogy neked is lesz szerencséd a szerelemben, csak ki kell várni.

17/L

2013. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Soha ne add fel! Ez fontos. Próbálkozni mindig kell hátha egyszer sikerül. Ha gondolod írj üzenetet és beszélgethetünk még erről :)
2013. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj egy privátot, ha szeretnél beszélgetni :D
2013. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!