Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy, és hol lehet pasizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy, és hol lehet pasizni?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés :D De nem vagyok éppen az a tipikus pasizós lány, viszont szeretnék elfelejteni egy óriási csalódást, fájdalmat, szeretnék továbblépni, érezni, hogy nem vagyok egy darab semmi, és van még olyan, aki szépnek tart. Interneten nem akarok ismerkedni!


16/L


2013. jan. 23. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Holnap találkozhatunk valahol. :)
2013. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

például itt is lehet, szerintem elég sokan írtak már neked privátban.


19/f

2013. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bárhol.

De azért óvatosan.Ne este sötétben a legrosszabb helyen

2013. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) De egyébként elég hülyén érzem magam, hogy nem vagyok egy partiállat, mert nem akarok begyöpösödni :/
2013. jan. 23. 18:56
 5/13 anonim ***** válasza:
én se akarok neten ismerkedni. Én arra jöttem rá, hogy szinte bárhol lehet, egy kis szemezéssel, meg mosollyal.. buszon, boltban, utcán bárhol
2013. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Fészbúk! a neten


A valóságban meg BÁRHOL! :)

2013. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ha nem vagy nagy partyarc, én sem járok bulikba. 18f
2013. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ha csak pasizni szeretnél, akkor hajrá:)

DE ha barátot keresel, akkor még ne szerintem, mert most még sebezhető vagy stb. stb. és ilyenkor könnyű a fehér lovagot eljátszani.

2013. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit akarsz a pasival..Buliban nem igen érdemes komoly dolgokat keresgélni.Ott a röpke kis kalandok alakulnak ;)
2013. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok ribinek tűnni, de őszintén jól esne, ha valaki mondjuk rám nyomulna... Mert bűnrondának érzem magam a csalódás miatt :(
2013. jan. 23. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!