Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem ábrándultok ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem ábrándultok ki?

Figyelt kérdés

Amikor olyan kérdéseket látok rendszeresen neten,hogy pl.

-szex 2 pasival 18 évesen egyszerre?

-szex a barátom bátyjával hármasban?

-biszex vagyok,férfival akarok lenni,de a barátnőm nem tudja

-13 évesen a barátomnak engedjem az anális szexet?

stb..stb..

Nem ábrándultok ki az egész emberiségből?

Mi okozza ezt a felületességet?

Engem annyira elszomorít ez a dolog,és hiába írom nekik szépen a véleményemet,hogy pl. nem szexelj 13 évesen análisan,akkor én vagyok a prűd,és mindent ki kell próbálni.

Nem fognak sokáig élni ezzel a felfogással.

Mit gondoltok?


2013. jan. 23. 18:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
52%
Hát mi a mai fiatalok számára nagyon unalmasak vagyunk! Kiröhögnek minket, amikor azt írjuk, hogy 13-14 évesen még azt sem tudtuk mi az a szex, hogy sosem csináltuk még egyszerre több emberrel, és hogy az anális szexet hosszú-hosszú idő után próbáltuk ki (vagy egyáltalán nem), amikor már megvolt a kellő tapasztalat! Az ő butaságuk tükröződik a különböző nemi betegségekkel kapcsolatos felméréseken is. Évről-évre egyre több a nemi beteg, és egyre fiatalabbak! Siralmas!
2013. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
19:15-ös jól mondja! *ibancokkal meg *öcsögökkel van teli a világ, semmi erkölcs, meg jó érzés, meg jó indulat.. én ezért sem akarok gyereket. Ne nőjön fel egy ilyen világba. Én se szeretem ezt ami van. De engem nem kérdeztek, hogy meg akarok-e születni, vagy sem.. :o(
2013. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%

hát prúűd vagy na ...

mi a baj azzal ha a csajszi 2 fiúval akarja egyszerre? sztem tök izgi, és nyilván te is álmodozol róla, csak te meg nem vagy olyan vagány, hogy engedj is a vágyaidnak ... ennyi ez csak, semmi több!

2013. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
aha, na miket tanulok ... az lenne az erkölcs, hogy jól elfojtunk mindent, és még csak nem is vágyakozunk? hmmm, izgalmas, na aztán abból vannak ám a brutális lelki sérülések, amit persze később lehet "erkölcsnek" nevezni!
2013. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
az erkölcs nem azt jelenti, hogy nem vágyakozunk, meg "elfojtunk mindent". Úgy látom, nem vagy tisztába a szó értelmével..
2013. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
azért túlzásba viszitek ezt az elkeseredek, mert sok az anyab*aszó a világban.hadd legyen,majd megdöglik az is xdd
2013. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
nem ábrándulok ki, sajnos ilyen világot élünk. már nem is csodálkozom rajta. aki hülye...
2013. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Sok válasz érkezett!

Köszi :)


Én nem fojtok el semmit.2 férfire meg aztán egyáltalán nem vágyok,nem izgat a dolog.

Vannak szexuális álmaim,de eltudom dönteni magamban,hogy mi az ezek közül,amit utána már megbánnék,és a lelkemnek pedig nem tenne jót.Nekem megtanították a szüleim,hogy mik az igazi értékek,és mi a helyes értékrend.Kamaszkoromban még nem fogtam ezt fel,de már így,21-évesen,pedig még most is nagyon fiatal vagyok,úgy gondolom,hogy a leges legjobb nevelést kaptam.Nekem van értékrendem,és nagyon örülök neki,hogy azért nagyon sok hozzám hasonló van még a válaszok alapján.Én azt való életben nem találkozom ilyen szituációkkal mint a fenti kérdések,nem ismerek ilyen embereket,akik ennyire szabadosak lennének.


Szerintem van határ,a szexuális álmodozás és a valóság között,én nem tudnék együtt élni saját magammal pl.ha már egyszerre 2 férfi dugott volna.

Vannak az életben sokkal sokkal fontosabb dolgok.

És ha megnézzük a nagyobb sztárokat ( Jackson,Mercury stb..),akik e-szerint éltek? Hogy egyszer élünk,mindent meg kell tenni,hol vannak most? Hallottak.Nagyon hamar túl lehet esni a ló túloldalára.Nem feltétlen a halálra gondolok,hanem arra,hogy aki már korán így kiéli magát,az később nagyon kiéghet,és magányos lesz.

2013. jan. 23. 19:35
 29/40 Nueleth ***** válasza:

Én is megrökönyödöm néha a kérdéseken, de azt hiszem, teljesen Phoebe álláspontján vagyok:

http://www.youtube.com/watch?v=2JbCYSB4fvw

2013. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Ezt a dalt már oviban kéne tanítani :) :D
2013. jan. 23. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!