Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti nem ábrándultok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nem ábrándultok ki a nőkből?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, még nem volt barátnőm, de amiket néha itt olvasok a lányokról...így már nem is akarok. Minden lány idősebb pasit akar. Tehát nekem 14-15 év körüliekre kellene hajtanom, azok meg ribancok. A velem egyidősek meg 20-on felülit akarnak. Ők meg már pénzt is akarnak.

A másik pedig, hogy a nők annyira nem értenek semmit, folyamatosan ellentmondásokat és logikátlan dolgokat látok, amiket itt írnak a 20 év körüli lányok.

Sokszor gondolkozom rajta, hogy a nők vajon melyik galaxisból érkeztek ide és egyáltalán miért jöttek ide?


2012. márc. 9. 20:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
legyünk buz.ik
2012. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
11%

Üdv a klubban!:'/

Szintén 19/F

2012. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%
:D Jó, hogy vannak a nők ez nem lehet kérdés. De az, hogy egy deszkás ropi gyereknek előbb lesz b.nője, mint nekem "aránylag átlagos normális srácnak" na azért ez szégyen kedves Hölgyeim :( 18/F
2012. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

Vagy hogy miért nem húzunk már vissza, nem? :D


Óva intelek attól, hogy innen (az itt olvasottakból) vonj le következtetéseket. Tudod, messziről jött ember....

2012. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ne csajozz, ennyi.
2012. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%

Te annyira logikus gondolkodású ember vagy, hogy az elfogyasztandó ételeket is logikai szempont alapján méret szerinti növekvő sorrendben fogyasztod el..?


-Amennyiben nem rendelkezel ilyen mértékű logikával, ne ítélkezz.

2012. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%

Jól van, látom nem csak én gondolkozom így.

22/f

2012. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%

ajjajjj..komoly problémák vannak nálad!


Az a baj h még nem szexeltél! és még szűz vagy! ha túlleszel ezen akkor máshogy látod majd és bátrabb leszel!

2012. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudj, de ezen a ribanc szón megakadtam. Az még oké, hogyha a a többségre mondod ezt a szót ( a mostani 14-15 éveseknél ez nem ritka), de nem minden 14 éves ilyen! Nem, nem feltétlenül magamra mondom, de tényleg nem minden ilyen idős lány ribi...
2012. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
vannak gyöngyszem lányok, csak nehéz őket megtalálni
2012. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!